Artur Kozieja o gospodarowaniu potencjałem podczas XIV Forum Profit Hotel 2019

Inwestor i deweloper, założyciel firmy Europlan, właściciel dwóch hoteli weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i portalu Horecanet.pl – XIV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2019. Zabierze głos w dyskusji pt.: „Gospodarowanie potencjałem – inwestowanie, modernizacje, trendy”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Artur Kozieja to inwestor i deweloper, założyciel firmy Europlan, która od 2004 r. zajmuje się realizacją deweloperskich projektów w Polsce. Przez ponad 20 lat bankier inwestycyjny w londyńskim City. Aktualnie Artur Kozieja jest właścicielem hoteli Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce, Metropolo by Golden Tulip w Krakowie i przygotowuje Radisson Blu Mazury w Ostródzie. Rodzinna firma Hotele Kozieja, która powstała 1983 roku, zarządza trzema obiektami na Dolnym Śląsku – Hotel Cieplice w Jeleniej Górze, Hotel Chata za Wsią w Mysłakowicach, Hotel Chata Karczowiska w Karczowiskach, k. Lubina. Artur Kozieja posługuje się czterema językami – oprócz polskiego także chińskim, angielskim i rosyjskim. Jest absolwentem prestiżowej uczelni – uzyskał tytuł MBA z finansów na Wharton School amerykańskiego Uniwersytetu Pensylwanii w Filadelfii. Studiował także na Uniwersytecie Dyplomatycznym w Pekinie, który ukończył jako magister.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

Organizator – redakcja czasopisma Świat Hoteli oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, któremu towarzyszy ósma edycja bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – PROFIT HOTEL AWARS 2019 oraz trzecia edycja konkursu dla dostawców – SUPPLIER OF THE YEAR 2019.

W PROGRAMIE WYDARZENIA:
rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019.

To wszystko odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.