Artur Kozieja panelistą XV Forum Profit Hotel 2021

Udostępnij artykuł
Inwestor i deweloper, założyciel i prezes zarządu Europlan, a także kupiec z tej firmy wezmą udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2021. Artur Kozieja zabierze głos w panelu dyskusyjnym pt.: „Rynek inwestycyjny – weryfikacja potencjału, nowe strategie, finansowanie”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa odbędzie się 11 października w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

Artur Kozieja to inwestor i deweloper, założyciel firmy Europlan, która od 2004 r. zajmuje się realizacją deweloperskich projektów w Polsce. Przez ponad 20 lat bankier inwestycyjny w londyńskim City. Aktualnie Artur Kozieja jest właścicielem hoteli Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce, Metropolo by Golden Tulip w Krakowie. Przygotowuje Radisson Blu Mazury w Ostródzie, a także m.in. Sanssouci Karpacz MGallery Hotel Collection, Mövenpick Zakopane Imperial Hotel, Karkonosze Springs Hotels & Resorts. Rodzinna firma Hotele Kozieja, która powstała 1983 roku, zarządza trzema obiektami na Dolnym Śląsku – Hotelem Cieplice w Jeleniej Górze, Hotelem Chata za Wsią w Mysłakowicach, a także Hotelem Chata Karczowiska w Karczowiskach, k. Lubina. Artur Kozieja posługuje się czterema językami – oprócz polskiego także chińskim, angielskim i rosyjskim. Jest absolwentem prestiżowej uczelni – uzyskał tytuł MBA z finansów na Wharton School amerykańskiego Uniwersytetu Pensylwanii w Filadelfii. Studiował także na Uniwersytecie Dyplomatycznym w Pekinie, który ukończył jako magister.

W wydarzeniu udział potwierdził także kupiec firmy Europlan. Osoba kompetentna oraz bezpośrednio odpowiedzialna za zakupy, zaopatrzenie i współpracę, która spotka się z dostawcami HoReca w ramach naszej tradycyjnej i autorskiej formuły Business Speed Dating. Od lat z powodzeniem i zainteresowaniem obu stron towarzyszy Forum PROFIT HOTEL®.

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków, a także najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia. Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

VIDEORELACJA Z OSTATNIEJ EDYCJI
XIV FORUM PROFIT HOTEL® 2019

Forum Profit Hotel to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki piętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie XV Forum Runku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2021:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2021 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2021.

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, a także newsowego portalu HORECANET.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej, jubileuszowej edycji naszego wydarzenia!

WWW.PROFITHOTEL.PL

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096, k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.