Artur Kozieja panelistą XVII Forum Profit Hotel® 2023

Udostępnij artykuł

Inwestor, deweloper, założyciel i prezes zarządu Europlan weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023. Artur Kozieja zabierze głos w panelu pt.: „Efektywna inwestycja – technologia, ekologia, marketing, koszty”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa odbędzie się 11 grudnia w Hilton Warsaw City.

Artur Kozieja panelistą XVII Forum Profit Hotel® 2023

Artur Kozieja – biografia

Artur Kozieja to inwestor i deweloper, założyciel firmy Europlan, która od 2004 r. zajmuje się realizacją deweloperskich projektów w Polsce. Przez ponad 20 lat bankier inwestycyjny w londyńskim City. Aktualnie Artur Kozieja jest właścicielem hoteli Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce, Metropolo by Golden Tulip w Krakowie, Radisson Blu Mazury w Ostródzie. Przygotowuje do otwarcia m.in. Sanssouci Karpacz MGallery Hotel Collection, Mövenpick Zakopane Imperial Hotel, Karkonosze Springs Hotels & Resorts.

Rodzinna firma Hotele Kozieja, która powstała 1983 roku, zarządza trzema obiektami na Dolnym Śląsku – Hotelem Cieplice w Jeleniej Górze, Hotelem Chata za Wsią w Mysłakowicach, a także Hotelem Chata Karczowiska w Karczowiskach, k. Lubina. Artur Kozieja posługuje się czterema językami – oprócz polskiego także chińskim, angielskim i rosyjskim. Jest absolwentem prestiżowej uczelni – uzyskał tytuł MBA z finansów na Wharton School amerykańskiego Uniwersytetu Pensylwanii w Filadelfii. Studiował także na Uniwersytecie Dyplomatycznym w Pekinie, który ukończył jako magister.

O Forum

W programie XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych praktyków i ekspertów w Polsce;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich oraz dużych obiektów niezależnych z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer, przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę, podczas indywidualnych spotkań z: hotelarzami niezależnymi, inwestorami, prezesami spółek hotelarskich oraz kupcami.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS® 2023 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2023.

Już dziś serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy, biorą udział wyłącznie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za inwestycje będące w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach hotelarskich oraz dużych obiektach niezależnych.

WWW.PROFITHOTELFORUM.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca i właściciel czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664-463-096
k.stepniak@brogb2b.pl

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 06.11.2023
Aktualizacja: 06.11.2023