Autorska strefa spa w Nosalowym Dworze

Grupa Nosalowy Dwór właśnie zakończyła inwestycję, zapowiadaną w wywiadzie, który ukazał się w naszym czasopiśmie Świat Hoteli. Do dyspozycji gości zakopiańskiego kompleksu zostało oddane NABE SPA – miejsce holistycznej pielęgnacji i relaksacji inspirowane energią tatrzańskiej natury.

– U podstaw idei naszej marki NABE SPA leży stworzenie prawdziwej enklawy relaksu i ucieczki od szybkiego tempa życia. Chcemy tym samym zaoferować wiodący produkt spa na zakopiańskim rynku hotelowym. Jesteśmy pewni, że nasi Goście docenią dbałość o każdy szczegół i prawdziwie holistyczne podejście do filozofii zabiegów – mówi Wiktor Wróbel, prezes zarządu Nosalowy Dwór.

NABE SPA oferuje dziewięć gabinetów, w tym gabinet DUO dla par oraz wyjątkową enklawę relaksu – pokój VIP wyposażony w saunę, wanny do kąpieli i strefę relaksu. Elementem wyróżniającym tę strefę na tle konkurencji jest powierzchnia oraz możliwość jednoczesnego przyjęcia powyżej 11 gości. Wyposażenie zostało dobrane tak, aby zapewnić pełen komfort – podgrzewane łóżka Gharieni z możliwością regulacji położenia czy podgrzewacze do ręczników. W ofercie jest m.in. sprzęt zapewniający wykonanie kompleksowych usług, m.in. Aqua Touch, czyli urządzenie do mikrodermabrazji i mezoterapii bezigłowej oraz presoterapię. Marką wiodącą jest hiszpańska, luksusowa marka Skeyndor.

Oferta NABE SPA składa się z autorskich masaży, rytuałów na ciało oraz pielęgnacji twarzy wyznaczonej przez energię czterech żywiołów. Uzupełnieniem są zabiegi dla dzieci oraz pielęgnacja dłoni i stóp. Wyróżnikiem jest ceremonia powitalna NABE – masaż ciepłymi olejami całego ciała z elementami refleksologii oraz masaż ciała z wykorzystaniem regionalnych korali góralskich. Każdy zabieg posiada indywidualne procedury zabiegowe, specyficzny sposób powitania gościa oraz zakończenia zabiegu.

W swojej aranżacji NABE SPA nawiązuje do przyrody tworząc spokojne i ciepłe miejsce. Na ścianach znajduje się naturalny mech. Wnętrza wypełnia drewno połączone z bielą, a całość dopełniają detale w kolorze złota. Prostota i elegancja tworzą klimat nawiązujący do filozofii tego miejsca.

– NABE SPA wyróżnia przede wszystkim doskonały personel – prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie, przeszkoleni w każdym obszarze, pełni pasji i zaangażowania. Atutem są również autorskie procedury zabiegowe, rytuały, które nawiązują do koncepcji miejsca i regionu. Pozwalają uzyskać doskonałe efekty zabiegowe dopełnione atmosferą relaksu, spersonalizowane rytuały VIP będące odpowiedzią na konkretne potrzeby gości, uwzględniają również możliwość zabiegów dla rodzin i przyjaciół w jednej przestrzeni zabiegowej – podkreśla Olga Kryczka, manager NABE SPA.

Właściciele, dyrektorzy i kupcy z Nosalowy Dwór
wezmą udział w
XIII Forum Profit Hotel 2018
(12 grudnia, Warsaw Marriott Hotel)
WWW.PROFITHOTEL.PL

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.