Awanse w Grupie Polski Holding Hotelowy

Udostępnij artykuł

Z początkiem lipca br. funkcję dyrektora Golden Tulip Gdańsk Residence oraz dyrektora operacyjnego w regionie północnym w Polskim Holdingu Hotelowym objęła Dominika Romel, dotychczasowa dyrektor Hampton By Hilton Gdańsk Airport. Natomiast stery w Gdańskim Hamptonie przejęła Katarzyna Wieleba, dotychczasowa zastępczyni dyrektora hotelu. W Holiday Inn Express Rzeszów Airport Hotel nowym dyrektorem został Piotr Meisel.

polski holding hotelowy dyrektorzy

Dominika Romel – biografia

Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2018 roku. W okresie 2019-2024 pełniła funkcję dyrektora hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport. Jest absolwentką technikum hotelarskiego oraz magistrem turystyki i rekreacji. Hotelarka z zamiłowania, konsekwentnie od 20 lat.

Katarzyna Wieleba – biografia

Jest magistrem Turystyki i Hotelarstwa Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa. W branży hotelarskiej pracuje od 18 lat, budując swoją karierę zawodową na wszystkich szczeblach poszczególnych stanowisk w 3, 4 i 5-cio gwiazdkowych hotelach. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2019 roku, gdzie do 2024 roku pełniła funkcję zastępcy dyrektora w Hampton by Hilton Gdańsk Airport.

Piotr Meisel – biografia

Jest absolwentem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Z branżą związał się blisko 30 lat temu, stawiając pierwsze kroki w największej na świecie sieci hoteli Marriott International. Przez lata zdobywał doświadczenie operacyjne oraz managerskie w hotelach na południu Polski. Od ponad 10 lat pracuje także jako szkoleniowiec i doradca dla firm sektora HoReCa.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli maj-czerwiec

O Hampton by Hilton Gdańsk Airport

To trzygwiazdkowy hotel, należący do międzynarodowej sieci Hilton Worldwide. Hotel zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, 14 km od centrum Gdańska i 20 km od centrum Gdyni. Czterokondygnacyjny budynek oferuje gościom 116 pokoi, hub bar, siłownię i przestrzeń konferencyjną z centrum biznesowym. Przy hotelu znajduje się parking.

O Golden Tulip Gdańsk Residence

To nowoczesny obiekt marki Golden Tulip, należącej do międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group. Zlokalizowany jest tuż przy piaszczystej plaży w gdańskim Jelitkowie, 4 km od sopockiego molo i 9 km od centrum Gdańska. Obiekt posiada 195 pokoi i apartamentów z aneksami kuchennymi, rozmieszczonych w kilku kameralnych budynkach. W kompleksie znajdują się dwie sale konferencyjne, restauracja oraz kameralne centrum wellness z basenem, brodzikiem dla dzieci, sauną suchą i parową oraz jacuzzi. Przy obiekcie znajduje się parking.

O Holiday Inn Express Rzeszów Airport

To trzygwiazdkowy hotel należący do międzynarodowej sieci InterContinental Hotels Group. Jest zlokalizowany zaledwie kilkaset metrów od Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, tuż obok centrum konferencyjnego G2A Arena i około 12 kilometrów od centrum Rzeszowa. Ten 120-pokojowy obiekt jest jednym z najnowocześniejszych hoteli Holiday Inn Express w Europie. Strefy wspólne zaprojektowano w całości zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi marki. Pokoje dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – Warm i Bright. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, restauracja oraz całodobowy bar.

Źródło: Polski Holding Hotelowy

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 02.07.2024
Aktualizacja: 02.07.2024