Bal Hotelarza 2022 za nami

Udostępnij artykuł

27 maja w hotelu Willa Port w Ostródzie, odbyła się kolejna już edycja ogólnopolskiego Balu Hotelarza, organizowanego przez Polskie Hotele Niezależne. Grupa oprócz wielu istotnych dla branży i hotelarzy inicjatyw, w swoim corocznym kalendarium zakład i organizuje liczne wydarzenia edukacyjne, kulturalne czy charytatywne. Ich celem jest przede wszystkim promocja i integracja  branży hotelarskiej.

Pierwszy Bal Hotelarza odbył się 11 stycznia 2020 r. Połączony był z Koncertem Noworocznym Roby Lakatos & SawarS Tango Orquesta, na który Fundacja zaprosiła hotelarzy z całej Polski, aby wraz
z Orkiestrą smyczkowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, pod batutą Piotra Sułkowskiego, uświetnić rozpoczęcie Nowego Roku 2020. Niestety plany organizacji Balu w 2021 r., pokrzyżowała już pandemia. W trosce o bezpieczeństwo gości, organizatorzy musieli zrezygnować z organizacji drugiej edycji wydarzenia. Jak również przełożyć bal zaplanowany na styczeń br.

Bal Hotelarza – podsumowanie Elżbiety Lendo

To  były dla nas bardzo trudne decyzje. Szczególnie tegoroczna, kiedy z dnia na dzień lawinowo rosła liczba zachorowań nowym wariantem wirusa SARS-CoV-2 i w konsekwencji ponad 150 hotelarzom z całej Polski musieliśmy na chwilę przed balem przekazać informację o przełożeniu jego terminu.

Nasza branża, tym bardziej w trudnym i niepewnym czasie, w sposób szczególny potrzebuje integracji, bezpośrednich spotkań i zwyczajnie rozmowy o naszych emocjach. O tym jak najlepiej odnaleźć się w czasie zagrożenia pandemią czy geopolitycznych zawirowań. Musimy i chcemy wymieniać się bieżącą wiedzą, doświadczeniami, ale i wspólnie pracować nad przyszłością branży. Komunikacja pomiędzy hotelarzami nabiera dziś szczególnego znaczenia.

Głos wszystkich hotelarzy jest dziś niezwykle ważny. Poznając specyfikę regionalnych, właściwych dla danego miejsca i hoteli trudności, bolączek, możemy wypracować właściwe rozwiązania. Takie, które pomogą naszym rodzimym hotelarzom i naszej branży. Tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy być razem i spędzić ze sobą czas na pogawędkach, wymianach myśli, ale i wspólnej zabawie. Oczywiście nie zabrakło nam pomysłów na to co jeszcze razem możemy zrobić. Tak, aby nasza branża mogła spokojnie rozwijać się jak przed 2020 rokiem i dawać gwarancję coraz większej liczby zadowolonych gości i udanych biznesówmówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Fundacji Polskie Hotele Niezależne.

Podziękowania

Cieszymy się, że zaszczyciło nas swoją obecnością wielu znakomitych hotelarzy i przyjaciół. Z wielką radością witaliśmy osoby, które z różnych powodów nie mogą dzisiaj z nami bezpośrednio pracować, ale przy tej okazji, swoją obecnością zaświadczyli, że hotelarzem się nie bywa, hotelarzem się jest, i że największą wartością są relacje ludzi, często po prostu na zawsze…

Dziękuję wszystkim Hotelarkom i Hotelarzom Polskich Hoteli Niezależnych i wszystkim naszym Gościom za obecność, każdy uśmiech i dobre słowo. To nam daje jeszcze więcej energii do działania i poczucia, że warto! Mamy nadzieję, że wszyscy  czuli się z nami jak w prawdziwej, polskiej, hotelarskiej rodzinie i bawili się doskonale. Ja już dzisiaj serdecznie zapraszam wszystkich Państwa na kolejne edycje Balu. Dodatkowo również na nasze najbliższe spotkanie branży do Mikołajek. Na XIX już, Ogólnopolskie Regaty Hotelarzy, które odbędą się 19 września br. w hotelu Amaxdodaje prezes PHN.

Tegoroczny Bal Hotelarza uświetniły występy zaproszonych gości. Wandy Kwietniewskiej, Andrzeja Krzywy i Łukasza Zagrobelnego. Artyści rozbawili publiczność i pozostali z uczestnikami podczas dalszej uroczystości. Kolejną edycję Balu Hotelarza organizatorzy zapowiadają na kolejny rok. W międzyczasie  liczne wydarzenia Polskich Hoteli Niezależnych, których szczegóły poznamy niebawem.

O Fundacji Polskie Hotele Niezależne

To wiodące na rynku hotelarskim w Polsce konsorcjum marketingowe. Od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych. Reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku.

Hotele należące do Grupy to rodzime, wyjątkowe i różnorodne obiekty. Łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikalne doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności, a także wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.

Źródło: PHN

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 01.06.2022
Aktualizacja: 01.06.2022