Będzie trzeci hotel Aries

Udostępnij artykuł
Platan Hotels & Resorts, zarządzający hotelami Aries w Zakopanem i Wiśle oraz ośrodkami żeglarskimi Klub Mila, wybuduje trzeci obiekt pod marką Aries. W Szczyrku i w formule condo. Otwarcie planowane jest na marzec 2022.

Aries Residence & SPA Szczyrk zlokalizowany będzie przy ul. Górskiej. Docelowo zaoferuje 118 pokoi i apartamentów, sale konferencyjne oraz restaurację, które zapewnią wypoczynek gościom indywidualnym, a także możliwość organizacji wydarzeń biznesowych.

W ramach kompleksu powstaje dodatkowo pierwszy w Szczyrku Aqua Aries ze strefą basenową dla dzieci i dorosłych oraz saunarium liczącym blisko 400 mkw.

ŚWIAT HOTELI: grudzień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Najnowszy hotel pod marką Aries powstaje w formule condo, umożliwiającej indywidualnym inwestorom zakup pojedynczych lokali, w ofercie znajdują się apartamenty od 25 do 70 mkw., w pełni wykończone i wyposażone w standardzie znanym z innych obiektów sieci.

W ramach sieci Aries działają obecnie dwa hotele, w Zakopanem oraz otwarty kilka tygodni temu w Wiśle. Obserwujemy ogromne zainteresowanie gości pobytami w naszych obiektach, dlatego zdecydowaliśmy się na obecność w kolejnych lokalizacjach. Formuła condo pozwoli nam na szybszy rozwój sieci ARIES – mówi Agnieszka Urbańska Pucek, członek zarządu Platan Hotels & Resort.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 30.01.2020
Aktualizacja: 30.01.2020