Berlin Döner Kebap debiutuje w Kołobrzegu

Udostępnij artykuł

Sieć Berlin Döner Kebap otworzyła swój pierwszy lokal w Kołobrzegu. Nowa restauracja jest częścią Galerii Handlowej Karuzela, która to jest najnowocześniejszym centrum handlowym w regionie. Otwarcie w tym miejscu daje nowe możliwości smakowe dla mieszkańców i turystów odwiedzających to nadmorskie miasto.

Otwarcie Berlin Döner Kebap w Kołobrzegu

Sieć Berlin Döner Kebap to znana i ceniona przez klientów marka, którą cechuje jakość i świeżość dań oraz indywidualne podejście do klienta. Otwarcie restauracji Berlin Döner Kebap w Karuzeli Kołobrzeg to nie tylko wydarzenie kulinarne, ale również potwierdzenie zaangażowania marki w rozwój na rynku gastronomicznym.

Wybór kolejnego nadmorskiego miasta na naszą inwestycję jest dowodem na to, że widzimy potencjał w takich lokalizacjach. Kołobrzeg, położony nad Bałtykiem, przyciąga nie tylko letnich turystów. To miejsce, które żyje przez cały rok. Decyzja o otwarciu całorocznej restauracji w Kołobrzegu opiera się na pewności, że będziemy w stanie zaspokoić apetyty klientów niezależnie od pory roku.mówi Karol Kostyrka, manager ds. rozwoju Berlin Döner Kebap.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE wrzesień-październik 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Nowości Gastronomiczne

W menu nowej restauracji znajdziemy nie tylko tradycyjne kebaby, ale także unikalne propozycje, które rozbudzą ciekawość odwiedzających klientów – jak Rollo Bacon Cheese, czy Quesado. Do tego oczywiście opcje bezmięsne, jak falafel i oryginalny cypryjski ser halloumi. Całość zamówień można realizować zarówno u kasjerów, jak i w specjalnie do tego celu przygotowanym kiosku sprzedażowym. Celem marki jest dostarczanie wartościowego smaku i jakości w każdym posiłku. Dla marki liczy się więc przede wszystkim satysfakcja z jedzenia.

Galeria Handlowa Karuzela Kołobrzeg, usytuowana przy drodze wojewódzkiej 163 oraz drodze ekspresowej S6, to centrum handlowe, które staje się głównym punktem dla mieszkańców i gości Kołobrzegu. Jest to miejsce, które ma znaczenie na mapie miasta i spełnia oczekiwania tutejszych mieszkańców jako miejsce zakupów i rozrywki.

Źródło: Berlin Döner Kebap

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 17.11.2023
Aktualizacja: 17.11.2023