Brill AV Media z kolejną edycją bezpłatnych warsztatów z techniki eventowej

Udostępnij artykuł
W tym roku wydarzenie odbędzie się po raz dziewiąty. Zaplanowano dwa terminy: 28 i 29 sierpnia na terenie EXPO XXI w Warszawie. W zeszłym roku, w warsztatach wzięło udział ponad 200 osób.

Celem spotkania jest przekazanie i pogłębianie wiedzy z zakresu szeroko rozumianej techniki eventowej. W trakcie wydarzenia można poznać możliwości sprzętu technicznego, porozmawiać z realizatorami, dowiedzieć się, jak działają poszczególne urządzenia czy stanąć za konsoletą. Warsztaty skierowane są do pracowników agencji eventowych, którzy szukają inspiracji, chcą poszerzać swoją wiedzę i poznawać nowinki technologiczne.

W tym roku, po raz pierwszy, równolegle odbywać się będą warsztaty z techniki koncertowej dla pracowników agencji eventowych oraz warsztaty z rozwiązań AV dla nowoczesnego biura skierowane do osób odpowiedzialnych za stałe instalacje AV.

Zakres warsztatów: Technika koncertowa
– weryfikacja warunków/możliwości obiektu
– przepisy BHP
– harmonogram montaży
– planowanie występów wielu zespołów na jednej scenie
– rider nagłośnieniowy / oświetleniowy / multimedialny
– podstawowe elementy nagłośnienia
– współpraca z zespołem na scenie
– „opięcie” zespołu
– przeprowadzenie próby
– ruch riserów
– podstawowe elementy oświetlenia
– rodzaje źródeł i opraw
– programowanie oświetlenia na potrzeby koncertu
– podstawowe elementy multimedialne
– jaką rolę pełnią multimedia w trakcie koncertu
– programowanie multimediów na potrzeby koncertu

Zakres warsztatów: Przegląd rozwiązań AV dla nowoczesnego biura
Omawiane rozwiązania:
– systemy bezprzewodowej prezentacji
– systemy rezerwacji sal
– systemy videokonferencyjne
– interaktywne wyświetlacze
*uczestnicy mogą osobiście przetestować każde rozwiązanie.

– Nasze warsztaty to już tradycja i stały punkt w wakacyjnym kalendarzu wielu klientów, którzy co roku wysyłają do nas junior event managerów i kreatywnych, ale także sami chętnie biorą udział w wydarzeniu, aby poznać nowe rozwiązania i porozmawiać o naszych możliwościach. Formuła warsztatowa, zawsze jest bardzo pozytywnie przyjmowana przez uczestników – stawiamy na pokazanie technologii od kuchni i wyjaśnienie zasad działania poszczególnych rozwiązań, a nie tylko zaprezentowanie naszej oferty. Ludzie to doceniają – mówi Michał Czerniak, dyrektor zarządzający Brill AV Media.

Warsztaty są bezpłatne dla event managerów z agencji eventowych, przedstawicieli korporacji zajmujących się organizacją wydarzeń oraz osób odpowiedzialnych za systemy AV w ich firmach.

*każde zgłoszenie podlega weryfikacji organizatora – organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia zgłoszenia bez podawania przyczyny.

Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez stronę: www.brill.pl/szkolenie/

Partnerzy wydarzenia:
Warszawskie Centrum EXPO XXI
Nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt, zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Obiekt położony jest w bliskiej odległości nie tylko od Dworca Centralnego czy Zachodniego, ale i międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina/ Okęcie. Jest to znaczne udogodnienie zarówno dla uczestników imprez spoza Warszawy, jak i dla zagranicznych gości. Obecnie EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej z parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kayax
Kayax to pierwsza w Polsce firma w branży muzycznej pracująca w modelu 360 stopni, czyli zajmująca się artystami na wszystkich poziomach ich działalności, od reprezentowania ich interesów na zasadach managementu, przez promocję, marketing, PR, bookowanie ich występów, reprezentowanie praw autorskich twórców, aż po wydawanie ich płyt. Założycielami wytwórni płytowej są Kayah oraz jej wieloletni manager i przyjaciel, a także partner w interesach – Tomik Grewiński. Formalnie „Kayax” to management i agencja koncertowa, a „Kayax Production & Publishing”, to wytwornia płytowa i publishing. Pod koniec 2018 roku, Kayax powołał do życia projekt My Name Is New, będący inkubatorem dla artystów solowych oraz zespołów.

Mazurkas Catering 360°
Lider rynku cateringowego w Polsce, obsługujący największe i najbardziej prestiżowe wydarzenia. Świadczy swoje usługi zarówno podczas małych spotkań, jak i masowych realizacji również na szczeblu dyplomatycznym. Zaprasza do współpracy najbardziej zdolnych kulinarnych mistrzów – od sierpnia 2015 nawiązał długofalową współpracę z Arkadiuszem Zuchmańskim – pierwszym Polakiem, który zdobył Gwiazdkę Michelin. Obsługiwał między innymi: Szczyt NATO 2016, 41 sesję Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO w Krakowie, Galę otwarcia The World Games, Europejski Kongres Gospodarczy, Verva Street Racing, Tour de Pologne 2017 i wiele innych.

Rent Design
27 000 produktów, fachowa obsługa i własna flota samochodowa, dostępne na życzenia klientów 24h na dobę. Rent Design to lider wypożyczalni mebli w Polsce. Wśród oferowanych produktów posiada tylko takie, które charakteryzują się wzornictwem na najwyższym, światowym poziomie. Meble Rent Design pojawiają się ok. 2000 razy w roku na różnego rodzaju eventach i innych, wysokiej klasy wydarzeniach. Dzięki potężnej flocie samochodowej firma zapewnia klientom transport w wybrane miejsce w Polsce i Europie, montaż i demontaż mebli oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ustawiania i funkcjonalności wszystkich produktów.

Brill AV Media to międzynarodowa firma działająca od wielu lat na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, przy współpracy z partnerami z Węgier, Czech, Słowacji i Austrii (oneAVteam). Brill AV Media kompleksowo obsługuje każdy event, zapewniając pełne spektrum urządzeń technicznych, jak i profesjonalne doradztwo na każdym etapie organizacji wydarzenia. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie usług typowo konferencyjnych takich jak: tłumaczenia, głosowania czy wideokonferencje, jak również specjalistycznych technologii wideo, a także realizacji i odpowiedniego doboru nagłośnienia oraz oświetlenia.  Więcej: www.brillavmedia.pl | www.facebook.com/BrillAVMedia

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.08.2019
Aktualizacja: 22.08.2019