Burger Frisco w nowej odsłonie w MAX Premium Burgers

Udostępnij artykuł

Burger Frisco, który zawsze cieszył się dużą popularnością, teraz pojawia się w nowej odsłonie. Frisco Cheese ’n’ Jalapeño to dobra wiadomość dla mięsożernych smakoszy, bo MAX Premium Burgers po raz pierwszy oferuje wersję z podwójną porcją wołowiny. To jednak nie wszystko – Frisco po raz pierwszy jest dostępny aż w pięciu odsłonach – poza podwójną wołowiną, z kurczakiem, serem halloumi oraz dwoma roślinnymi wsadami na bazie soi lub strączków.

W nowym Frisco Cheese ’n’ Jalapeño Beef znajdziemy podwójną wołowinę, w opiekanej na złoto bułce, ostry sos kreolski, papryczki jalapeño, podwójny ser cheddar, do tego odrobinę czerwonej cebuli i sałaty lodowej. W Frisco Cheese ‘n’ Jalapeño Grand Chicken, jak sama nazwa wskazuje, zamiast wołowiny pojawi się kurczak, w Frisco Cheese ‘n’ Jalapeño Halloumi – ser halloumi. Oprócz tego, możemy spróbować nowego produktu z podwójnym wsadem Plant Beef (na bazie soi) lub Crispy Supreme. Dodatkiem do każdego z wariantów Frisco Cheese ’n’ Jalapeño jest kremowy sos Melted Cheese.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Gorące dodatki

To jednak nie wszystkie jesienne nowości. Szwedzka restauracja postawiła także na urozmaicenie dodatków do burgerów i tym samym w swojej ofercie proponuje Creole Fries, czyli frytki
z sosem serowym, piklowaną czerwoną cebulą i papryczkami jalapeño. Idealnie komponują się
z pikantnym sosem nowej receptury Hot Creole.

Zależy nam na tym, żeby co rusz zaskakiwać naszych gości, dlatego powstała oferta Frisco Cheese’n’ Jalapeño. Do tego to pierwsza tak pikantna oferta, chcemy dotrzeć swoimi pomysłami do kubków smakowych każdego gościa, dlatego mamy zarówno kanapkę z podwójną wołowiną, jak i roślinnego burgera Frisco Cheese ‘n’ Jalapeño Crispy Supremekomentuje Jonas Mårtensson, Szef Kuchni MAX Premium Burgers.

Pożegnanie lata

W nowej ofercie znajdziemy także ostatnie pożegnanie lata, czyli Premium Shake Mango Swirl. Tym samym będziemy mogli spróbować połączenia dżemu mango z kawałkami owoców, ananasowych cukierków oraz bitej śmietany. Jest to oferta sezonowa, która ma być symbolicznym ukoronowaniem lata, więc nie będzie dostępna przez cały rok.

Źródło: MAX Premium Burgers

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 26.09.2023
Aktualizacja: 26.09.2023