BWH Hotel Group w Polsce – kolejne hotele w przygotowaniu. Znamy daty otwarć

Udostępnij artykuł
[SPECJALNIE DLA NAS] W tym roku w ramach sieci został otwarty czterogwiazdkowy BW Premier Collection, Hotel Liberté 33 w Poznaniu. Natomiast w działającym pod marką Best Western hotelu w Juracie do użytku gości zostało oddanych 30 gruntowanie wyremontowanych pokoi w nowej części obiektu. W najbliższym czasie do portfolio sieci dołączą trzy funkcjonujące aktualnie hotele, a także nowo wybudowane, pod nieobecnymi do tej pory w Polsce markami.

Pod różnymi markami sieci dołączą trzy funkcjonujące obecnie hotele.

We wrześniu br. planowane jest otwarcie Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town. Obiekt w nowej odsłonie będzie oferować swoim gościom wypoczynek w doskonałej lokalizacji w samym sercu Olsztyna, tuż obok Starego Miasta. Będzie idealnym miejscem spotkań biznesowych, a także pobytów wypoczynkowych. Do dyspozycji gości będzie 83 pokoi.

W czwartym kwartale 2022 r. pierwszych gości przyjmie hotel Aiden by Best Western w Łodzi. Znajduje się w centrum Łodzi, w pobliżu Manufaktury, znanej w mieście galerii handlowo-rozrywkowej. Pod nową marką będzie oferował 72 pokoje hotelowe. Unikatowa aranżacja wnętrz hotelu w Łodzi sprawi, że obiekt będzie rozpoznawalnym punktem na mapie miasta.

Z końcem 2022 r. do portfolio sieci dołączy Best Western Plus Hotel Rzeszów City Center. Dobra lokalizacja nieopodal centrum miasta będzie atutem zarówno dla klientów przybywających w celach biznesowych, jak i turystycznych. Hotel będzie dysponował 58 przestronnymi, jasnymi pokojami.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM<<

W ramach sieci otwarte będą również nowo wybudowane obiekty.

W marcu 2022 r. Flaner Hotel WordHotels Crafted Collection w Warszawie. Obiekt zaoferuje gościom 66 pokoi.

W czwartym kwartale 2023 pierwszy w Polsce i Europie hotel Vīb. Jest to innowacyjna marka hoteli butikowych, której obiekty zlokalizowane są w sercach miast na całym świecie. Warszawski Vīb będzie dysponować 100 pokojami.

Z końcem 2023 r. pierwszych gości przyjmie Sure Hotel by Best Western Old Town w Poznaniu. Będzie to pierwszy w Polsce obiekt funkcjonujący pod tą marką. Położony w centrum miasta hotel do dyspozycji gości odda 40 komfortowych pokoi.

Zdajemy sobie sprawę, że funkcjonujemy w nowej, dyktowanej pandemią rzeczywistości, dlatego tym bardziej cieszymy się, że turystyka stopniowo wraca do życia, a my znowu możemy powitać w hotelach naszych gości. Podróżni zwracają obecnie szczególną uwagę na kwestie higieny i bezpieczeństwa. Naszą odpowiedzią jest program We Care CleanSM obejmujący procedury czystości w pokojach, a także częściach wspólnych. Wierzymy, że rozszerzenie takich standardów globalnej marki Best Western pozytywnie wpłynie na doświadczenia podróżnych i zachęci ich do ponownych odwiedzin. Zmieniły się też oczekiwania dzisiejszych gości co do samego hotelu, coraz częściej chcą oni doświadczać, zamiast korzystać, dlatego zapewniamy im niezapomniane wrażenia z pobytu, stawiamy na najwyższą jakość obsługi, a także stylowe, inspirujące wnętrza, często oddające ducha miejsca, w którym znajduje się hotel. Takim przykładem jest poznański BW Premier Collection, Hotel Liberté 33 – mówi w komentarzu do naszego specjalnego wydania „Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2021” Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję w Best Western.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.09.2021
Aktualizacja: 28.09.2021