Career Open Day w sopockim Sheratonie

Udostępnij artykuł

Inspirować, budować relacje, rozbudzać pasję do hotelarstwa – taki cel przyświecał zespołowi Sheraton Sopot podczas organizacji Career Open Day. 24 kwietnia hotel odwiedziło ponad 200 uczniów i studentów z województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Przyszli hotelarze mieli okazję wysłuchać historii o rozwoju osobistym, odwiedzić stanowiska przygotowane przez reprezentantów wszystkich działów hotelu, a także wziąć udział w konkursie, w którym pięć pierwszych osób wygrało bezpłatny semestr studiów w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku.

Career Open Day w sopockim Sheratonie

Sheraton Sopot to 5-gwiazdkowy hotel znajdujący się tuż przy sopockim molo. W tym roku będzie obchodził 15-lecie istnienia. Na stałe zatrudnia ponad 200 pracowników, z których ponad 20% pracuje w hotelu więcej niż 10 lat, a niektórzy od samego otwarcia. Na spotkanie z młodzieżą, reprezentanci wszystkich 13 działów hotelu przygotowali interesujące prezentacje, mające na celu ukazanie różnorodnych możliwości kariery związanej z pracą w hotelarstwie.

Pomysł w naszych głowach narodził się tak naprawdę już kilka miesięcy temu, patrząc na to ile osób odeszło z branży hotelarskiej z powodu pandemii. Obserwując dzisiejszy rynek, postanowiłyśmy przykuć uwagę młodych ludzi i pokazać im możliwości rozwoju w naszym hotelu i w międzynarodowej sieci hotelarskiej Marriott International – mówi Julia Kamińska HR Generalist w Sheraton Sopot Hotel.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2023

Carrer Open Day miało na celu wzbudzenie pozytywnych emocji i zaszczepienie w młodych ludziach pasji do hotelarstwa. Chcieliśmy pokazać jak wygląda praca w każdym z działów hotelu i mamy ogromną nadzieję, że to nam się udało, a Ci młodzi ludzie będą chcieli z nami w przyszłości współpracować – dodaje Paulina Kolos-Dembicka Senior HR Generalist Sheraton Sopot Hotel

Ten projekt wpisuje się w założenia rozpoczętego właśnie przez Marriott International projektu BE (BEGIN, BELONG, BECOME). W hotelach naszej sieci miłośnicy branży HoReCa mają okazję rozpocząć swoją podróż, być ważną częścią globalnego zespołu ludzi, którzy podzielają pasję i stale się rozwijają. Mamy nadzieję, że uczestnicy Career Open Day już niedługo spróbują swoich sił w hotelarstwie – mówi Dorota Buzek-Garzyńska, PR & Marketing Manager w sopockim Sheratonie.

Źródło: Sheraton Sopot

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 08.05.2023
Aktualizacja: 08.05.2023