Carita i Decleor w spa hotelu IBB Andersia

Udostępnij artykuł

Jak już podawał portal Horecanet.pl, w Harmonia Spa znajdują się – oprócz oferty licznych zabiegów pielęgnacyjnych i masaży – również basen z przeciwprądem i hydromasażem, jacuzzi, sauna fińska i parowa, pokój relaksu, nowoczesna sala do aerobiku, siłownia, solarium oraz bar. Harmonia Spa znajduje się na drugim piętrze hotelu. Dla pierwszych gości nowego spa hotel przygotował promocję – 50-procentowe rabaty na zabiegi.

Czterogwiazdkowy poznański hotel IBB Andersia mieści sie w centrum miasta. Obiekt dysponuje 147 pokojami typu comfort, 12 apartamentami junior, ośmioma pokojami executive, trzema apartamentami senior oraz apartamentem prezydenckim. W skład hotelu wchodzą także: dwie restauracje – Mosaica i Flavoria (obie na 90 miejsc) oraz zaplecze konferencyjno-bankietowe.

Aktualnie sieć IBB Hotels zarządza w Polsce hotelami Lublinianka w Lublinie oraz Andersia w Poznaniu. W planach jest także uruchomienie hotelu w Gdańsku. We wrześniu 2008 r. działająca na rynku nieruchomości firma Von der Heyden Group stała się, poprzez nabycie dodatkowych udziałów, większościowym 70-proc. udziałowcem w IBB Hotels. W styczniu 2010 roku grupa wprowadziła program lojalnościowy. Jego uczestnikiem może zostać każdy indywidualny gość hotelowy, po podpisaniu umowy uczestnictwa oraz otrzymaniu osobistej karty lojalnościowej.

Grupa IBB Hotels została założona w 1992 roku przez Damiana Llulla poprzez zakup 20 apartamentów w rejonie zatoki na hiszpańskiej Minorce – dotychczasowej siedzibie firmy.

 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 02.06.2010
Aktualizacja: 02.06.2010