Classica Mierzęcin już w najbliższy weekend

W dniach 8-9 czerwca w Pałacu Mierzęcin odbędzie się Zlot Samochodów Zabytkowych – Classica Mierzęcin. Ponad 70 załóg z Polski i Europy, najstarsze samochody zarejestrowane w Polsce, muzyka na żywo, duża różnorodność prezentowanych modeli, strefa dziecka i wspaniała atmosfera pikniku czekają na odwiedzających już od 11:00 w sobotę. Wstęp na imprezę jest wolny.

Już po raz czwarty miłośnicy zabytkowej motoryzacji spotkają się na zlocie Classica Mierzęcin. Ponad 70 załóg, właścicieli unikatowych klasyków odwiedzi w tym roku malownicze tereny majątku.

Classica Mierzęcin to wyjątkowa sposobność oglądania rzadkich egzemplarzy, pięknie odrestaurowanych aut, rozmowę z właścicielami, zrobienia zdjęć i udziału w atrakcjach przygotowanych na terenie obiektu. Aby jeszcze bardziej podkreślić atmosferę minionych epok organizator – Pałac Mierzęcin zachęca uczestników i odwiedzających do przygotowania stylizacji w stylu retro. Podczas imprezy wystąpi zespół Dixieland. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych w strefie mini Classica.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.