Crystal Mountain w Wiśle otwarty

Udostępnij artykuł
Hotel przyjmuje gości od 19 lutego. To już ósmy obiekt Grupy Górskie Resorty. Oferuje 491 pokoi. Poza tym największy na Śląsku hotelowy aquapark, salon Dr Irena Eris Beauty Partner oraz centrum biznesowe o powierzchni 900 mkw.

Nowa, pięciogwiazdkowa inwestycja Crystal Mountain usytuowana na wysokości 550 m n.p.m., to połączenie nowoczesności z dużą ilością przeszkleń, z bliskim sąsiedztwem natury oraz atrakcji turystycznych i miejsc do aktywnego wypoczynku. Bryła budynku podzielona została na trzy rozwidlające się sekcje mieszkalne, schodzące wzdłuż stoku, które połączone są wspólnym zapleczem funkcjonalnym. Rozmieszczenie budynków i obrócenie wszystkich pokoi pod kątem 45 stopni, gwarantuje możliwość podziwiania widoków na góry z każdego pokoju. Natomiast ich fasada pozwala gościom zachować maksymalną prywatność i jednocześnie nadaje bryle i elewacji charakterystycznego kryształowego wyglądu.

ŚWIAT HOTELI listopad-grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoz
nać się z pełną treścią publikacji <<

Obiekt oferuje Aquapark Blue Lagoon z basenem pływackim Black Pool, zewnętrznym bezkresnym basenem „Infinity”, zjeżdżalniami i Rwącą Rzeką. Poza tym wannami z jacuzzi, strefą saun rytualnych, suchych, infrared i parowych oraz brodzikami dla dzieci z Żółtą Łodzią Podwodną.

Ponadto do dyspozycji gości jest nowoczesna strefa fitness. A także salon kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner, Club Level One, a także Kids Club oraz Game Room. Z lobby, dzięki panoramicznym oknom, goście będą mogli podziwiać góry aż w dwóch restauracjach – Panorama i Crystal. Będą mogły ugościć 750 osób jednocześnie i zaserwują dania regionalne i międzynarodowe. Hotel nie zapomniał też o gościach biznesowych, oddając do ich dyspozycji kilka sal konferencyjnych, mogących pomieścić do 1000 uczestników. Samochód natomiast będzie można bezpiecznie zostawić na jednym z czterech poziomów parkingu podziemnego.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 19.02.2021
Aktualizacja: 22.02.2021