Daniel Błaszkiewicz panelistą XVI Forum Profit Hotel 2022

Udostępnij artykuł

Dyrektor generalny Hotelu Anders w Starych Jabłonkach weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022. Daniel Błaszkiewicz zabierze głos w panelu dyskusyjnym pt.: „Codzienność hotelarza – oczekiwania vs. możliwości”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców, a także dostawców HoReCa odbędzie się 5 grudnia w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

Daniel Blaszkiewicz Forum Profit Hotel 2022

Daniel Błaszkiewicz – przebieg kariery

Daniel Błaszkiewicz z hotelarstwem i samym Hotelem Anders związany jest od 18 lat. Z wykształcenia jest ekonomistą, a swoją przygodę z dość wtedy nietypową dla niego branżą rozpoczął w 2003 roku w dziale sprzedaży i marketingu. W między czasie awansował na menadżera działu, dalej dyrektora marketingu i sprzedaży, aby po dwuletnim okresie jako dyrektor operacyjny w 2015 roku objąć stanowisko dyrektora generalnego. Od tego czasu zarządza Hotelem Anders. Przez 11 lat w Starych Jabłonkach, wspólnie z obecnym prezesem zarządu, Tomaszem Dowgiałło, organizowali także Puchar w Świata i Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej, za którą w 2013 roku otrzymali nagrodę przyznawaną przez TVP i Przegląd Sportowy (Sportowa Impreza Roku). Poza pracą zawodową uwielbia bieganie, a także interesuje się psychologią.

Hotel Anders jest częścią Grupy Anders, zrzeszającej na Warmii i Mazurach w sumie cztery obiekty.

W programie Forum

  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2022, a także SUPPLIER OF THE YEAR 2022.

UWAGA! W SPRZEDAŻY, SEKCJI WYSTAWIENNICZEJ, POZOSTAŁY NAM TYLKO OSTATNIE WOLNE PRZESTRZENIE POD STOISKA PRZEZNACZONE JEDYNIE DLA SPONSORÓW WYDARZENIA!

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELINOWOŚCI GASTRONOMICZNE, a także newsowego portalu HORECANET.PL

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 25.10.2022
Aktualizacja: 25.10.2022