Daniel Danielewicz dyrektorem gdańskiego Hampton by Hilton

Udostępnij artykuł
Związany z branżą turystyczną od 23 lat Daniel Danielewicz objął stanowisko dyrektora Hampton by Hilton Gdańsk Old Town zarządzanego przez VHM Hotel Management.

 

Daniel Danielewicz pracę rozpoczynał w Londyńskiej Restauracji Annabel. Kolejne miejsca na mapie zawodowej jego kariery to między innymi Villa Hestia w Sopocie, Hotel Dwór Oliwski***** w Gdańsku, Restauracja Villa Uphagena w Gdańsku oraz Hotel Zamek Ryn**** w Rynie.Przez dwa lata uczestniczył w projekcie otwarcia Hotelu Hermitage**** w Brześciu na Białorusi. W 2012 roku pełnił funkcję dyrektora generalnego Hotelu Aurora SPA & Wellness**** w Międzyzdrojach oraz operations managera w Hotelu Holiday Inn**** w Łodzi. Przez ostatnie pięć i pół roku Daniel Danielewicz był dyrektorem generalnym w Golden Tulip Gdańsk Residence.

Prywatnie Gdańszczanin, mąż, ojciec Heleny i Maćka, miłośnik gier zespołowych.

174-pokojowy Hampton by Hilton Gdańsk Old Town położony jest w centrum gdańskiego Starego Miasta. Malownicze położenie oraz bliskość najważniejszych zabytków Gdańska sprawia, że hotel przypada do gustu nie tylko grupom turystycznym, ale również i grupom biznesowym.

ŚWIAT HOTELI
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.01.2019
Aktualizacja: 24.01.2019