Dobry Hotel – awanse w trójmiejskich obiektach

Udostępnij artykuł
Intensywnemu rozwojowi grupy Dobry Hotel i stałemu poszerzaniu portfolio obiektów obejmowanych w zarządzanie, towarzyszą zmiany w strukturach organizacyjnych. – Ma to na celu, jak najlepsze wykorzystanie potencjału naszych doświadczonych menedżerów – podkreśla firma.

W ostatnim czasie nastąpiły awanse w trójmiejskich hotelach. Adrian Chyliński – dotychczasowy dyrektor Hotelu Villa Sedan w Sopocie – objął stanowisko Cluster General Manager dwóch sopockich obiektów. Hotelu Villa Sedan oraz Hotelu Aqua Sopot. W Aqua Sopot Adrian zastąpił na stanowisku Monikę Wapszko, która poprowadzi zlokalizowany w Gdańsku, czterogwiazdkowy Hotel Arkon Park Business & Sport. Z kolei Marta Jaroszewicz, dotychczasowa dyrektor gdańskiego hotelu, objęła stanowisko Cluster General Manager dwóch gdyńskich obiektów. Położonego na Kamiennej Górze Hotelu Różany Gaj oraz nowego w portfolio grupy Longstay Aparthotel.

Adrian Chyliński z Grupą Dobry Hotel związany jest od kwietnia 2014 roku. Monika Wapszko od marca 2007 roku. Natomiast Marta Jaroszewicz od lipca 2005.

ŚWIAT HOTELI – KWIECIEŃ 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Grupa Dobry Hotel zarządzała dotychczas 12 obiektami, zlokalizowanymi w całej Polsce. Należą do nich hotele: Arkon Park w Gdańsku, Różany Gaj w Gdyni oraz sopockie Villa Sedan i Aqua Sopot, Dom Zdrojowy w Jastarni, Hotel Mikołajki w Mikołajkach, Altus Poznań Old Town, Unicus Kraków Old Town i pięciogwiazdkowy Unicus Palace w Krakowie, Aquarion w Zakopanem, Moxy Warsaw Praga Hotel, a także Aparthotel Longstay.

Spółka rozpoczęła działalność w 2004 r. i od samego początku skupia się na zarządzaniu dzierżawionymi obiektami hotelowymi. Zaś sama nazwa Dobry Hotel ma być potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych w obiektach grupy ich gościom.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.