Dobry Hotel będzie zarządzać warszawskim H15 Boutique Hotel i krakowskim H15 Palace

Udostępnij artykuł
Dobry Hotel podpisał właśnie umowę objęcia w zarządzanie dwóch pięciogwiazdkowych hoteli. Dzięki temu grupa zarządza obecnie 14 obiektami w całej Polsce. Wkrótce do portfolio dołączy kolejny, należący do AB Investment Group. Ponownie inicjatorem rozmów, w efekcie których Dobry Hotel został zarządcą kolejnych hoteli jest Dariusz Futoma , Managing Partner, Horwath HTL.

H15 Palace i H15 Boutique Hotel to dwa z trzech obiektów zarządzanych dotychczas przez grupę kapitałową AB Investment Group. Firma sukcesywnie od 2012 r. rozwija markę H15 na rynku polskim.

W odpowiedzi na potrzeby rynku i przedstawiające się nowe możliwości, Grupa Kapitałowa podjęła decyzję o zmianie dalszej strategii rozwoju. Z pomocą partnera jakim jest Dobry Hotel, AB Investment Group może skoncentrować swoje zasoby na tworzeniu kolejnych unikatowych nieruchomości hotelarskich w Europie Środkowo-Wschodniej.

H15 Boutique Hotel & Residence rozpoczęliśmy tworzyć w 2008 r., nasz pierwszy projekt w Polsce. Od początku kierowaliśmy się zasadami – zero kompromisu w tworzeniu hotelu, miejsca na mapie Warszawy, które będzie doceniane przez przyszłych gości, ale również przez mieszkańców. Miejsce, w którym nasi współpracownicy będą dumni, że tworzą fenomenalny projekt razem z nami. Dziś wysiłek jest wynagradzany. Dzisiaj oddajemy naszemu Partnerowi w zarządzanie dwa wyjątkowe obiekty. W niedalekiej przyszłości również wyjątkowy trzeci, który jest już w końcowej fazie przygotowań. Wspólnie z właścicielem grupy, patrzymy z radością jak nasza marka H15 dorasta. Tym samym przyszedł czas na kolejne wyzwania i nowe projekty. Wyznaczyliśmy sobie dalsze cele, aby kontynuować tworzenie nowych wyjątkowych miejsc wykorzystując nasze doświadczenie i potencjał, jaki kryją wyjątkowe nieruchomości w całej Polsce. Niezależnie od lokalizacji czy wielkości kolejnego projektu, wytrwale będziemy się kierować naszymi fundamentalnym zasadami które pozwoliły nam dotychczas odnieść sukces mówi Grzegorz Rygiel, prezes zarządu AB Investment Group.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

Objęcie zarządzaniem dwóch kolejnych hoteli, to bardzo ważne wydarzenie dla naszej grupy. Pozwalające nam z optymizmem patrzeć na rozwój sytuacji całej branży. Ostatnie półtora roku wprowadziło wiele niepewności związanych ze stabilnością nie tylko wśród operatorów hoteli, ale całego sektora HoReCa. Niemniej jednak ostatnie miesiące pokazały jak ogromny jest potencjał polskiego rynku turystycznego oraz hoteli. Tak dużego zainteresowania pobytami w naszych obiektach już dawno nie notowaliśmy. Bardzo nas to cieszy, bo świadczy to nie tylko o atrakcyjności naszych lokalizacji, ale również o poczuciu bezpieczeństwa, jakie dajemy naszym Gościom. Kolejne tak atrakcyjne lokalizacje, jakimi są dwa wydzierżawione hotele, to dla nas możliwość oferowania szerszej oferty pobytowej dla coraz bardziej wymagających Gości. Jestem przekonany, że przed nami kolejne dobre miesiące zarówno pod kątem pobytów wypoczynkowych, jak i biznesowych mówi Leszek Mięczkowski, prezes zarządu i właściciel Grupy Dobry Hotel.

H15 Palace

To pięciogwiazdkowy, gustowny hotel usytuowany w Krakowie na ulicy św. Jana 15. W tym samym miejscu znajdował się wcześniej Pałac rodziny Lubomirskich – jednej z najbogatszych polskich rodzin w okresie nowożytnym. H15 Palace to połączenie piękna architektury Starego Miasta w Krakowie i nowoczesnego designu wewnątrz kilku budynków. Z różnych okresów, połączonych w jeden obiekt. Hotel oferuje 71 różnorodnych pokoi i apartamentów wyposażonych w meble włoskie, francuskie i polskie.

H15 Boutique Hotel & Residence

Drugi z wydzierżawionych obiektów mieści się wewnątrz zabytkowej, XIX-wiecznej kamienicy w samym centrum Warszawy. W 2017 roku H15 Boutique Hotel został wybrany przez Trivago najlepszym pięciogwiazdkowym hotelem w Polsce. Oferuje 47 nowoczesnych apartamentów w najwyższej dostępnej na rynku jakości. Hotel zaprojektowany jest tak, aby poczucie przestrzeni szło w parze z kameralną atmosferą.

Po raz kolejny inicjatorem rozmów, w efekcie których Dobry Hotel został zarządcą dwóch hoteli H15, jest Dariusz Futoma, Managing Partner, Horwath HTL.

Dzięki takim działaniom i odważnym decyzjom biznesowym możemy z ogromną satysfakcją obserwować rozwój polskiego hotelarstwa. Różnorodność każdego z obiektów pozwala docenić piękno miejsc, w których znajdują się hotele. A co ważniejsze, daje ona gwarancję kompleksowego i indywidualnego podejścia do potrzeb odwiedzających. To najważniejsza kwestia, na której zależy wszystkim gościom, niezależnie od miejsca, które odwiedzają. Dobry Hotel to rozumie i konsekwentnie realizuje tę ideę, maksymalnie wykorzystując przy tym potencjał piękna polskich miastpodkreśla Dariusz Futoma.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 23.08.2021
Aktualizacja: 27.08.2021