Dobry Hotel: Przyjmujemy uchodźców, oferujemy pracę, prowadzimy zbiórki

Udostępnij artykuł

Lista obiektów, które pomagają i udostępniają swoje przestrzenie uchodźcom, cały czas rośnie. Każdy wspiera naszych sąsiadów miarę swoich możliwości. Grupa Dobry Hotel poinformowała o formach wsparcia, które oferuje.

dobry hotel pomoc uchodźcom

Zakwaterowanie w obiektach Dobry Hotel

Grupa Dobry Hotel udostępniła ponad 100 pokoi na przyjęcie uchodźców z Ukrainy w swoich hotelach. W szczególności na potrzeby samotnych matek z dziećmi. Zapewnia zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem – śniadania, obiady i kolacje.
Kontakt: DLAUKRAINY@DOBRYHOTEL.COM

Zatrudnienie i zbiórki

Osobom poszukującym schronienia w Polsce Grupa oferuje możliwość zatrudnienia w wielu różnych obszarach. M.in. w Warszawie, Krakowie, a także w Poznaniu.

Dodatkowo Grupa prowadzi zbiórki artykułów pierwszej potrzeby na rzecz uchodźców z Ukrainy zakwaterowanych w swoich obiektach. Potrzebne są środki higieniczne, artykuły dla dzieci, elektronika, prowiant suchy, materiały apteczne, a także sprzęt użytku domowego.

UWAGA!
Jeżeli sami prowadzicie podobne akcje lub macie wiedzę o innych inicjatywach branży – poinformujcie o tym naszą redakcję wysyłając e-mail na adres:
biuro@brogb2b.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione