Dobry Hotel weźmie udział w akcji „Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy”

Udostępnij artykuł

Grupa Dobry Hotel przyłącza się do akcji ,,Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy”. 24 kwietnia – w dniu, w którym przypada Wielkanoc Kościołów wschodnich – hotele Grupy przygotują śniadania wielkanocne dla uchodźców z Ukrainy. Inicjatorami projektu są Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego i Caritas Polska.

dobry hotel pomoc uchodźcom

Do akcji przyłączyły się też Polskie Hotele Niezależne.

O inicjatywie PHH i Caritas poinformowały 7 kwietnia podczas konferencji prasowej. Wówczas Gheorghe Marian Cristescu przekazał także, że hotele i obiekty Polskiego Holdingu Hotelowego podczas Śniadania Wielkanocnego chcą ugościć ponad 7 tys. uchodźców z Ukrainy podczas Śniadania Wielkanocnego.

Dla wielu osób z Ukrainy najbliższe Święta Wielkanocne to będą pierwsze tak ważne święta obchodzone z daleka od domu. Często również bez najbliższych członków rodziny. Wiemy, że dla naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, będzie to bardzo trudny czas. Dlatego wspólnie z Caritas zapraszamy osoby z Ukrainy, które uciekły przed koszmarem wojny, do naszych hoteli na śniadanie wielkanocne. Chcemy być z Wami w tym czasie i w ten sposób pomóc Wam przeżyć pierwszą Wielkanoc prawosławną w Polsce. Do wspólnego przeżywania tego świątecznego czasu zapraszamy także innych przedstawicieli z naszej branży – hotelarzy i restauratorów. Pokażmy naszą solidarność. Otwórzmy nasze serca. Dajmy naszym gościom możliwość przeżywania tego dnia w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze – powiedział Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

O akcji Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy

Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy organizowane jest w partnerstwie Caritas Polska wraz z Polskim Holdingiem Hotelowym. Hotele i obiekty, które biorą udział w akcji, przygotowują w ramach swoich możliwości, w dniu 24 kwietnia, w którym przypada prawosławne Święto Wielkiej Nocy, śniadania dla uchodźców z Ukrainy.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

O Grupie Dobry Hotel

Dobry Hotel jest ogólnopolską siecią obiektów hotelarsko-gastronomicznych, która operuje 15 hotelami znajdującymi się na terenie całego kraju. W skład obiektów zarządzanych przez Dobry Hotel wchodzą: Arkon Park w Gdańsku, Różany Gaji oraz Longstay Premium Apartments w Gdyni, sopockie Villa Sedan i Aqua Sopot, Dom Zdrojowy w Jastarni, Hotel Mikołajki w Mikołajkach, Hotel Altus Poznań Old Town w Poznaniu, krakowskie Hotel Unicus Kraków Old Town, H15 Palace Hotel i pięciogwiazdkowy Hotel Unicus Palace, Hotele Tatrzańska Ostoja i Aquarion w Zakopanem, a także warszawskie hotele Moxy Warsaw Praga i H15 Boutique.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 14.04.2022
Aktualizacja: 19.01.2023