Dobry Hotel z pięcioma gwiazdkami na Wyspie Spichrzów w Gdańsku

Udostępnij artykuł

Dobry Hotel – właściciel marki Destigo Hotels – będzie operatorem nowego, pięciogwiazdkowego hotelu na słynnej Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Trwają prace wykończeniowe i aranżacyjne. Planowane otwarcie obiektu to I kwartał 2026. 

dobry hotel Wyspa Spichrzów w Gdańsku

Mam przyjemność poinformować, że już wkrótce będziemy mogli powitać Państwa w najbardziej prestiżowej lokalizacji Gdańska – na słynnej Wyspie Spichrzów. Powstaje tam nowy, pięciogwiazdkowy obiekt, którego atutem będzie przede wszystkim lokalizacja z bezpośrednią ekspozycją na Motławę, gdańską marinę oraz malowniczą panoramę miasta. Umożliwi to naszym Gościom łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji turystycznych, kulturalnych i historycznych Gdańska oraz komfort pobytu, tak ważny dla wszystkich poszukujących bliskości atrakcji i wartościowych doświadczeń w podroży – mówi Leszek Mięczkowski, właściciel i prezes firmy Dobry Hotel. 

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2025
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca 2025

Pokoje z widokiem

Hotel powstaje w kompleksie Granaria, inwestorem obiektu jest Grupa RWS. Do dyspozycji Gości dostępne będą 102 pokoje o powierzchni od 27 do 100 m. Wszystkie pokoje zaprojektowane zostały w nowoczesnej aranżacji – z myślą o połączeniu komfortowego wypoczynku z oryginalnym, a jednocześnie dającym poczucie przytulności wystrojem. 

Goście korzystać będą mogli z wielu atrakcji dodatkowych – między innymi centrum SPA, strefy fitness, restauracji oraz baru. Dzięki usłudze concierge, będą mogli też w pełni zaplanować wygodny i atrakcyjny pobyt oraz cieszyć się ofertą turystyczną Gdańska. 

Hotel na Wyspie Spichrzów to ważny krok w rozwoju naszej firmy. Jestem przekonany, że ta i kolejne planowane inwestycje jeszcze bardziej uatrakcyjnią nasze portfolio oraz umocnią pozycję firmy Dobry Hotel i marki Destigo Hotels na rynku i w świadomości naszych Gości, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Wciąż intensywnie pracujemy nad jakością naszych usług, uatrakcyjnieniem oferty hotelowej, SPA i gastronomicznej oraz budową trwałych więzi z naszymi Gośćmi, między innymi oferując wiele korzyści uczestnikom naszego programu lojalnościowego Destigo More – podkreśla Leszek Mięczkowski. 

*zdjęcia z sesji zdjęciowej pokoju pokazowego hotelu na Wyspie Spichrzów w Gdańsku 

Dobry Hotel – nowe obiekty i inwestycje 

W latach 2025 – 2026 portfolio firmy powiększy się także o kolejne obiekty, między innymi: Hotel Experior Boutique w Krakowie (5*) – pierwsi goście pojawią się tu 1 maja 2025 roku, AC Marriott w Porcie Praskim w Warszawie (4*), Salamandra w Zakopanem (5*). 

O Grupie Dobry Hotel

Dobry Hotel – właściciel marki Destigo Hotels – to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w zarządzaniu obiektami hotelowymi. W swoim portfolio ma obecnie 24. obiekty w całej Polsce – przede wszystkim w atrakcyjnych turystycznie i biznesowo regionach i miastach: w Trójmieście, Jastarni, Mikołajkach, Kołobrzegu, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Zakopanem. 

Grupę wyróżnia różnorodność oferty oraz szeroka gama możliwości i usług. Do dyspozycji Gości są hotele miejskie z szerokim zapleczem konferencyjnym, kameralne hotele butikowe, a także luksusowe oraz rodzinne obiekty resortowe wyposażone w strefę SPA&Wellness. Dobry Hotel stawia zarówno na promocję i rozwój marki własnej – Destigo Hotels – jak i współpracę z globalnymi sieciami poprzez umowy franczyzowe. 

Źródło: DH

NEWSLETTER-HORECANET-ZAPISZ-SIE

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.