Druga restauracja Thai Wok we Wrocławiu

Udostępnij artykuł

Nowy lokal znajdzie się w Centrum Handlowym Magnolia Park, a jego otwarcie zaplanowane jest na 25 sierpnia br. Restauracja będzie 23 lokalizacją sieci.

Thai Wok Arkadia
Restauracja Thai Wok w Arkadii

Thai Wok to polska sieć restauracji serwujących dania kuchni azjatyckiej. Obecnie restauracje sieci zlokalizowane są na food courtach w największych centrach handlowych w całej Polsce tj. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Łodzi oraz we Wrocławiu, sukcesywnie zwiększając ich liczbę z roku na rok.

15 grudnia 2022 r. Thai Wok świętował pierwsze otwarcie restauracji w dolnośląskim, znanym i cenionym przez mieszkańców, Centrum Handlowym Wroclavia. Lokal znajduje się na poziomie +2 w strefie gastronomicznej i oprócz flagowego dania całej sieci – pad thaia, serwuje pełną ofertę orientalnych, autorskich azjatyckich smaków.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj-czerwiec 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Thai Wok nie zwalnia tempa i już 25 sierpnia będzie świętował otwarcie kolejnej restauracji. Zarząd spółki nie bez przyczyny postawił na Kompleks Magnolia Park. Jest to największe Centrum Handlowe na Dolnym Śląsku o łącznej powierzchni ponad 100 tys. m. kw.

Bardzo cieszymy się z drugiego otwarcia Thai Woka w tym regionie, bo jest to optymalne rozwiązanie i część naszej strategii, która zakłada, że w szybkim tempie, po otwarciu pierwszej restauracji w nowym mieście, otwieramy minimum 2-3 kolejne lokale. Wierzę, że Wrocław również pokocha naszego najlepszego Pad Thaia, tak jak inne miasta w całej Polsce – mówi Bartosz Brusikiewicz, Dyrektor Zarządzający.

Restauracja w Magnolia Park będzie 23 lokalizacją na koncie Thai Woka i nie ostatnią w tym roku. Oprócz realizacji planów inwestycyjnych, marka konsekwentnie modernizuje i unowocześnia swoje dotychczasowe lokale.

Źródło: Thai Wok

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 04.08.2023
Aktualizacja: 04.08.2023