Drugi Dzień Otwarty Wyspy Spichrzów

Inwestorzy dwóch projektów budowlanych na Wyspie Spichrzów zaprosili na 2. Dzień Otwarty obu inwestycji, a także na uroczystość zawieszenia wiechy drugiego etapu budowy Deo Plazy oraz prezentację postępów prac przy budowie inwestycji Granaria.

Deo Plaza to inwestycja prywatna, powstająca wzdłuż nabrzeża Motławy, o najdłuższej linii nabrzeża w rewitalizowanej części północnego cypla Wyspy Spichrzów. Deo Plaza składać się będzie z hotelu o standardzie czterogwiazdkowym w części A inwestycji, w ramach której oddanych zostanie 140 pokoi, części usługowej obejmującej kawiarnie i restauracje wzdłuż nowo utworzonego nabrzeża Motławy, a także części B z 208 pokojami hotelowymi oraz ze 120 prywatnymi apartamentami. 2 sierpnia inwestor ogłosił, że zarządzanie hotelem powierzy międzynarodowej sieci Radisson, która na jego terenie otworzy pierwszy hotel pod swoją główną marką Radisson Hotel and Suites.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO HOTELARZY
> link do aktualnego numeru <

– Nasze przedsiębiorstwo istnieje od 1863 roku i za nami wiele zarówno wymagających, jak i prestiżowych projektów. Jednak zabudowa Wyspy Spichrzów od początku budziła w nas wiele pozytywnych emocji. Na terenie Granarii powstaną nie tylko hotele, apartamenty, biura. Przygotowujemy szereg przestrzeni, do których zaprosimy gdańszczan i turystów. Powstaną nowe miejsca, które mamy nadzieję szybko staną się modne i chętnie odwiedzane –  powiedział Jacek Wachowicz, prezes zarządu Immobel Poland.

 Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz podkreślał, że dzięki tym projektom Gdańsk może stać się największym w Europie Środkowo Wschodniej centrum konferencyjnym.

– Realizacja prestiżowych inwestycji na Wyspie Spichrzów, wprowadzenie międzynarodowych sieci, które umożliwią olbrzymi rozgłos Gdańska, jako miejsca, w którym będą realizowane konferencje medyczne, spotkania naukowe i inne prestiżowe wydarzenia wpłynie korzystnie na każdy lokalny biznes. W to wierzę i za to będę trzymał kciuki, aż do szczęśliwego zakończenia prac budowlanych na obu inwestycjach – dodał.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.