Drugi kubełek 50% taniej w KFC

Udostępnij artykuł

To już szósty rok współpracy KFC z drużyną futbolu amerykańskiego – Panthers Wrocław. Aby to uczcić, KFC zaprasza wszystkich fanów złocistego kurczaka, szczególności miłośników sportowych rozgrywek, do wspólnego świętowania i zabawy. W restauracjach sieci w całej Polsce na gości będzie czekać mega promocja na każdy drugi kubełek 50% taniej przez cały tydzień.

Promocja w KFC

KFC nieprzerwanie od 2018 roku współpracuje z wrocławską drużyną futbolu amerykańskiego –Panthers Wrocław. Również i w tym sezonie marka będzie kontynuować to partnerstwo, oferując fanom jeszcze więcej emocjonujących przeżyć zarówno na boisku, jak i przy kubełku pełnym chrupiącego kurczaka.

KFC ogłasza wielką promocję, która nieprzypadkowo przypada na najgorętszy czas w  amerykańskiej lidze National Football League. Od 5 do 11 lutego br. każdy drugi kubełek z kawałkami złocistego kurczaka będzie do zgarnięcia o 50% taniej. Kulminacja sportowych emocji nastąpi 11 lutego br., w dzień finału Super Bowl 2024. Do tego też dnia trwać będzie wielka promocja na drugi kubełek w KFC.

KFC zawsze jest tam, gdzie okazja do świętowania. Wspólnie spędzony czas to jedna z kluczowych wartości naszej marki, dlatego zachęcamy do oglądania rozgrywek z przyjaciółmi i Kubełkami KFC! Finały footballu amerykańskiego to prawdziwa uczta dla osób głodnych sportowych emocji, a KFC jest idealnym uzupełnieniem takich chwil! – tłumaczy Sylwia Przybyła, KFC Marketing Manager, AmRest

KFC będzie towarzyszyć kibicom także podczas rozgrywek futbolu amerykańskiego na stadionach w czasie meczów Panthers, zapewniając im gadżety i vouchery do restauracji, a także organizując w przerwach meczy dodatkowe atrakcje np. dmuchany tor przeszkód dla najmłodszych. To jednak nie wszystko – KFC zaprasza na aż 20 wydarzeń w swoich restauracjach, gdzie można będzie spotkać zawodników Panthers Wrocław.

Promocja minus 50% na drugi kubełek w KFC obowiązuje w całym kraju, także w dostawie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad-grudzień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: KFC

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 06.02.2024
Aktualizacja: 06.02.2024