Duncan O’Rourke awansuje w Accor

Udostępnij artykuł
W ramach niedawno ogłoszonych zmian organizacyjnych w Grupie Accor, Duncan O’Rourke został awansowany na stanowisko dyrektora generalnego w rozszerzonym regionie Europy Północnej, który jest połączeniem poprzednich regionów: Europy Północnej, Środkowej, Wschodniej i tzw. Nowego Wschodu.

Wraz z awansem będzie odpowiedzialny za 29 krajów, w tym Skandynawię, Wielką Brytanię, kraje Beneluksu, Irlandię, Polskę i Rosję, a także Niemcy, Austrię i Szwajcarię. Ponadto Duncan O’Rourke został powołany do globalnego Komitetu Wykonawczego (Executive Committee).

Uwielbiam wyzwania i nie mogę się doczekać pracy ze wszystkimi zespołami z nowo utworzonego regionu Europy Północnej. Moi poprzednicy wykonali znakomitą pracę, którą z przyjemnością będę kontynuował. Nadszedł najwyższy czas, aby zakończyć pewien rozdział i rozpocząć nowy. Wprowadzane zmiany mają na celu odzwierciedlenie naszych priorytetów biznesowych tj. poświęcenie większej uwagi rynkom i segmentom hotelowym o największym potencjale rozwojowym , a także uproszczenie procesów decyzyjnych – mówi Duncan O’Rourke.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.10.2020
Aktualizacja: 14.10.2020