Dwie, 33-piętrowe wieże – nowa, wizjonerska inwestycja hotelowa w Międzyzdrojach

Udostępnij artykuł
Firma Siemaszko ze Szczecina, znana głównie z budowy osiedli mieszkań w tym mieście, właśnie otrzymała pozwolenie na realizację kolejnej inwestycji. Tym razem hotelowej i tym razem w Międzyzdrojach. W ramach projektu, tuż przy plaży, mają powstać dwie, 33 kondygnacyjne wieże o wysokości 112 m każda. Zaoferują m.in. 345 apartamentów oraz podniebną kawiarnię.

Przedsięwzięcie jest pionierskie i bardzo ekscytujące. Nie ma obaw, że inwestycja zniknie wśród innych podobnych. Nic nie może się z nią równać w tej części wybrzeża – podkreśla Lesław Siemaszko. – Zadbaliśmy, aby każdy apartament był ekskluzywny, a każdy gość i mieszkaniec miał widok na morze. To było wyzwanie, przed którym stanęli nasi architekci. Efekt ich pracy można już podziwiać na wizualizacji.

Ponad 30 tysięcy mkw. powierzchni użytkowej mieści się na 33 kondygnacjach nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej. Tam będzie znajdował się parking z nowatorskim systemem parkowania wielopoziomowego. Inwestor planuje wykonać szklaną elewację z lustrzanymi elementami, która będzie pozwalała podziwiać widok z każdego miejsca monumentalnych wież. Zaprojektowanych jest 345 apartamentów. W zależności od wysokości, apartamenty będą miały własne tarasy – piętra najniższe, loggie – kondygnacje pośrednie lub oranżerie – w najwyżej położonych lokalach. Część mieszkalna będzie dominującym elementem inwestycji, ale planowanych jest również wiele atrakcji. Restauracje, kawiarnie, kompleks basenowy, SPA, sale konferencyjne, fitness. Wszystko w celu zapewnienia relaksu w tym niesamowitym kurorcie niezależnie od pory roku. Wyjście prosto na plażę ma być kolejnym atutem wyróżniający inwestycję, a sześć nowoczesnych wind zapewni bezproblemowy dostęp dla wszystkich mieszkańców.

ŚWIAT HOTELI listopad-grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoz
nać się z pełną treścią publikacji <<

Niekończąca się tafla morza zwieńczona w oddali morskim horyzontem, słońce odbijające się w powierzchni wody, sztormowe fale – takich widoków można się spodziewać z kawiarni. Znajdzie się na 30-stym piętrze inwestycji – podkreśla inwestor w komunikacie. Dla tej atrakcji został zaprojektowany dedykowany szyb windowy, który zapewni dostęp nie tylko mieszkańcom, ale wszystkim zainteresowanym.

Inwestycja firmy Siemaszko od momentu ogłoszenia wywołuje wiele emocji.

Zainteresowanie i rozgłos, jaki stał się naszym udziałem zanim jeszcze na dobre ruszyliśmy z budową, bardzo nas cieszy – przyznaje Lesław Siemaszko. – Zdajemy sobie sprawę, że to pierwszy tak prestiżowy projekt w Międzyzdrojach. Potencjał tego miejsca i oczekiwania rynku są ogromne, jestem przekonany, że nasza inwestycja da impuls do dynamicznego rozwoju kurortu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.