Dyrektor operacyjny Mercure Kraków Stare Miasto w panelu na XIII Forum Profit Hotel 2018

Udostępnij artykuł
Tomasz Schweda weźmie udział w dyskusji pt.: „Hotelarstwo 2.0 – koncepty, technologie, relacje” podczas najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy XIII Forum Profit Hotel 2018. Tegoroczna edycja odbędzie się 12 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Tomasz Schweda jest pasjonatem hotelarstwa i posiada ponad 10 letnie doświadczenie w branży, wypracowane w międzynarodowych sieciach. Swoją przygodę z hotelarstwem zaczynał od pozycji recepcjonisty, pracując kolejno na stanowiskach: szef zmiany recepcji, kierownik recepcji oraz kierownik ds. hotelowych. Od 2011 roku zajmował stanowiska związane z zarządzaniem sprzedażą i marketingiem w segmencie hoteli luxury. Pracując jako dyrektor sprzedaży i marketingu w sieci Mamaison Hotels & Residences, był odpowiedzialny za wyniki sprzedaży oraz działania marketingowe dwóch butikowych obiektów w Warszawie: Mamaison Hotel Le Regina oraz Mamaison Residence Diana. Od maja 2017 jako dyrektor operacyjny Mercure Kraków Stare Miasto jest odpowiedzialny za prowadzenie 198 pokojowego hotelu położonego w sercu Krakowa, zarządzając pracą blisko 100 osobowego zespołu. Tomasz jest absolwentem ekonomicznej szkoły wyższej na kierunku zarządzanie o specjalności euromarketing w turystyce i hotelarstwie oraz z zakresu komunikacji w biznesie. Ukończył również studia podyplomowe Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w obszarze kompetencji managerskich. Prywatnie interesuje się muzyką, gdyż sam jest absolwentem szkoły muzycznej. Gra na skrzypcach i fortepianie. Czas wolny spędza w podróżach, nieustannie poznając wyjątkowe hotele.

XIII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie hotelarzy. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele reprezentujący hotele i obiekty noclegowe w osobach: właścicieli, dyrektorów hoteli i obiektów niezależnych; prezesów, członków zarządów, dyrektorów i kupców z sieci hotelarskich, a także dostawcy nowoczesnych technologii, produktów, usług i zaopatrzenia dla hoteli oraz gastronomii.  

BROG B2B – MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
wydawca m.in.  ŚWIAT HOTELI oraz portalu HORECANET.PL serdecznie zaprasza wszystkich do całkowicie BEZPŁATNEGO UDZIAŁU w najważniejszym w Polsce spotkaniu przedstawicieli branży XIII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2018, któremu towarzyszyć będzie rozstrzygnięcie konkursu PROFIT HOTEL AWARDS 2018. Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia w Warsaw Marriott Hotel. Udział w konkursie PROFIT HOTEL AWARDS to wyjątkowa okazja promocji obiektów w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Spośród zgłoszeń Jury złożone z prelegentów i panelistów XIII Forum Profit Hotel 2018 wybierze finalistów, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii.

Właścicielom obiektów, które przystąpią do konkursu (całkowicie za darmo!) przysługują bezpłatne zaproszenia do udziału w całym wydarzeniu XIII Forum Profit Hotel 2018 wraz z uroczystą kolacją i Galą, podczas której przyznane zostaną nagrody.

REGULAMIN, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
PROFIT HOTEL AWARDS 2018
> kliknij po szczegóły <

Uczestnictwo w wydarzeniu zagwarantuje Państwu:
● zdobycie wiedzy dotyczącej wyłącznie sprawdzonych sposobów na rozwój biznesu i wymianą doświadczeń
● dyskusje z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą w sekcji wystawienniczej
● lunch w restauracji Warsaw Marriott Hotel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Profit Hotel Awards 2018 i Supplier of the Year 2018
● obecność na najważniejszym w roku spotkaniu przedstawicieli branży
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień, niespodzianki

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Karolina Stępniak
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

 

Opublikowano: 17.10.2018
Aktualizacja: 28.11.2018