Elżbieta Lendo panelistką XV Forum Profit Hotel 2021

Udostępnij artykuł
Prezes zarządu Lendo Hotels Group, prezes Harmony Polish Hotels weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2021. Elżbieta Lendo zabierze głos w panelu dyskusyjnym pt.: „Remedium na rzeczywistość – optymalizacja, regulacje, priorytety i kierunki”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa odbędzie się 11 października w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

Elżbieta Lendo od ponad 25 lat związana jest z finansami. Od 2014 r. zarządza grupą spółek. Są operatorami obiektów: Hotel Willa Port**** Art & Business w Ostródzie oraz Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim. Współtwórca Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego w Olsztynie. Wielokrotnie plasowało się w pierwszej dziesiątce najskuteczniejszych firm doradztwa europejskiego w Polsce. Od ponad 10 lat pracuje także w Biurze Regionalnym województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli, w ramach którego działa Dom Polski Wschodniej w Brukseli. Od 2019 roku prezes Harmony Polish Hotels organizacji skupiającej polskie niezależne hotele.

W 2016 roku została laureatką Tytułów Kobiety Przedsiębiorczej Warmii i Mazur 2016 i Kosyniera Przedsiębiorczości. W 2018 została wyróżniona tytułem Kobiety z Charakterem w kategorii biznes. 
Doskonale potrafi znaleźć się w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Gdy trzeba jest gotowa przeprowadzić trudne procesy restrukturyzacyjne i naprawcze.

Energiczna, z poczuciem humoru, kreatywna i przebojowa. Zarządzanie to jej drugie imię, praca jest dla niej pasją, na co dzień zaraża optymizmem, powtarza, że krok w tył zaraz po zrobieniu kroku naprzód to nie katastrofa, lecz cha-cha.  Nie boi się stawiać czoła wyzwaniom, uważa że kluczem do sukcesu jest cierpliwość, konsekwencja, wiara w to, co się robi, skalkulowane ryzyko, a także umiejętne podejmowanie decyzji. Poza działalnością biznesową aktywnie angażuje się w działalność kulturalną. Jest mecenasem sztuki, organizuje koncerty i wernisaże, a także wspiera artystów nie tylko z Warmii i Mazur. Prywatnie, mama dwóch synów: Aleksandra i Igora.

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków, a także najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia. Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

VIDEORELACJA Z OSTATNIEJ EDYCJI
XIV FORUM PROFIT HOTEL® 2019

Forum Profit Hotel to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki piętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie XV Forum Runku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2021:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2021 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2021.

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, a także newsowego portalu HORECANET.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej, jubileuszowej edycji naszego wydarzenia!

WWW.PROFITHOTEL.PL

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096, k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.08.2021
Aktualizacja: 20.02.2022