Festiwal Steków w warszawskim hotelu Courtyard

Udostępnij artykuł
Dla wszystkich miłośników steków hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport przygotował specjalną ucztę kulinarną w amerykańskim stylu – Festiwal Steków, który rozpoczął się wraz z początkiem września i potrwa aż do końca października. Na gości czeka również motoryzacyjna niespodzianka – kolekcjonerskie wersje motocykli Harley-Davidson.

Festiwal Steków to doskonała okazja do skosztowania wysokiej jakości sezonowanej wołowiny. Nasz Szef Kuchni, Piotr Lasecki opracował nowe, wyjątkowe receptury sześć dań, które w połączeniu z amerykańskimi destylatami z pewnością zadowolą wszystkich miłośników dobrego mięsa. Cieszy nas duże zainteresowanie ze strony gości naszego hotelu, jak również wiele rezerwacji zewnętrznych od miłośników dobrej kuchni, którzy zaprosili swoich znajomych lub współpracowników na festiwalowy wieczór do naszej specjalnie przygotowanej restauracji. Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty stekowej i odwiedzenia naszej restauracji w hotelu Courtyard zaaranżowanej w amerykańskim stylu specjalnie na czas festiwalu – zachęca Artur Derela, dyrektor hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

W hotelowym lobby oraz restauracji warszawskiego Courtyard by Marriott wystawione zostały dekoracje w stylu amerykańskim, w tym kolekcjonerskie wersje motocykli Harley-Davidson oraz oryginalny, klasyczny egzemplarz amerykańskiego samochodu. Wszystkie atrakcje są dostępne dla gości zarówno tych hotelowych jak i restauracyjnych. Z kolei szef kuchni, Piotr Lasecki występuje w nowej roli szeryfa, który stoi na straży swojej autorskiej receptury sześciu dań specjalnie przygotowanych na to wydarzenie.Podczas festiwalu w menu można znaleźć kanapkę w amerykańskim stylu Reuben, New York Steak, T-Bone Steak oraz absolutny hit – Tomahawk Steak.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

Przy komponowaniu menu inspirowaliśmy się kuchnią amerykańską, ale chcieliśmy ją pokazać w polskim wydaniu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam przygotować autorskie receptury, które w połączeniu ze świeżymi polskimi produktami tworzą wyjątkową kompozycję smaków. Do przygotowania wszystkich steków w menu użyliśmy sezonowego mięsa wyłącznie od polskich producentów, co tylko pokazuje, że nie trzeba importować produktów z całego świata, aby stworzyć światową kuchnię – podkreśla Piotr Lasecki, szef kuchni hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

Festiwal Steków w warszawskim hotelu Courtyard to nie tylko świetna okazja do kulinarnej uczty dla wszystkich miłośników steków, ale również możliwość zobaczenia oryginalnych amerykańskich motocykli i samochodu, a przy okazji zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 07.09.2021
Aktualizacja: 07.09.2021