Firma Papoutsanis weźmie udział w Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2019

Papoutsanis jest grecką firmą produkcyjną z 150-letnim doświadczeniem w branży produktów higieny osobistej. Jej przedstawiciele spotkają się z hotelarzami niezależnymi z całej Polski, inwestorami, kilkudziesięcioma kupcami, dyrektorami i prezesami z sieci, podczas czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. Powalczy także o tytuł Supplier of the Year FPH 2019. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na zakończenie wydarzenia (11 grudnia, Marriott Warsaw Hotel). Organizatorem jest nasza redakcja ŚWIAT HOTELI – czasopismo hotelarzy oraz portalu WWW.HORECANET.PL.

Papoutsanis jest właścicielem jednej z największych jednostek produkcyjnych w Europie Południowo-Wschodniej z najnowocześniejszymi, pionowo zintegrowanymi, zautomatyzowanymi systemami produkcyjnymi.

Wizją firmy jest przyczynianie się do utrzymania dobrego samopoczucia w codziennym życiu dzięki wysokiej jakości produktom higieny osobistej, które stają się punktem odniesienia na rynku.

Zajmuje wiodącą pozycję w produkcji kosmetyków hotelowych w Grecji. Wysokiej jakości produkty oferowane przez firmę zdobyły zaufanie większości renomowanych hoteli w Grecji i za granicą. Papoutsanis stale rozwija działalność eksportową, silnie zaznaczając swoją obecność w wiodących sieciach hoteli na całym świecie.

Firma działa zgodnie z oficjalnym systemem zapewnienia jakości opartym na wymaganiach normy ISO 9001.  Posiadając własne laboratorium badawczo-rozwojowe, koncentruje się na zapewnianiu jakości w oparciu o międzynarodowe standardy i najlepsze praktyki. Spełnia wysokie standardy międzynarodowych produktów szybko zbywalnych (FMCG) oraz sieci hoteli na całym świecie.

Papoutsanis działa w sposób zrównoważony. “Ekologiczne zaangażowanie” firmy jest widoczne w bezpiecznym dla środowiska składzie produktów i ekologicznych opakowaniach. Posiada następujące certyfikaty: Cosmos Organic, Cosmos, Certyfikat wydawany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Zrównoważonego Przetwórstwa Oleju Palmowego (RSPO), Certyfikat zaświadczający o tym, że produkty są wegańskie i wolne od okrucieństwa (Vegan, Cruelty free certification).

Linie produktów oznaczone znakami towarowymi OLIVIA, OLIVIA THINKS, OLIVIA FUSION, OLIVE CARE, SARBACANE, KARAVAKI, SKIN ESSENTIALS, EAU DE GRECE, PAPOUTSANIS KIDS, KORRES i AHAVA, w ocenie największych hoteli w Grecji oraz sieci luksusowych hoteli na całym świecie są uważane za najlepszy z możliwych wyborów. Papoutsanis oferuje szeroką gamę przystępnych cenowo kosmetyków hotelowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości. Dodatkowo, firma ma możliwość dostarczania rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta, poprzez rozwój produktów pod marką prywatną, podnoszących wartość wizerunkową każdego hotelu.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018
SUPPLIER OF THE YEAR 2019
PRESTIŻ • ZAUFANIE ODBIORCÓW • SUKCES SPRZEDAŻOWY

W konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2019 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa, które zgłosiły i opłaciły swój udział w XIV Forum Profit Hotel 2019 jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie XIV Forum Profit Hotel 2019.

Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

Organizatorem jest BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.