Fit Cake wspiera młode talenty sportowe

Udostępnij artykuł

Franczyza Fit Cake, lider w dziedzinie zdrowej żywności i innowacyjnych rozwiązań dietetycznych, kontynuuje swoje zaangażowanie w promowanie wartości sportu i kultury w biznesie. Właściciele marki ufundowali stypendium utalentowanemu karatece, Maciejowi Mrozowi, który jest 4-krotnym mistrzem Polski w Karate Oyama.

Fit Cake, znany jako pionier w Polsce w kategorii “nie-cukierni,” specjalizuje się w tworzeniu zdrowych i smacznych deserów, które nie zawierają cukru, glutenu, laktozy oraz krowiego mleka, aby sprostać zapotrzebowaniu osób z alergiami i świadomych konsumentów. Jednak marka nie ogranicza się tylko do zdrowego jedzenia. Fit Cake przenosi wartości sportowe i kulturowe do swojego biznesu, wspierając młode talenty sportowe, takie jak Maciej Mróz.

Rafał Kościuk, właściciel Fit Cake, który sam był wicemistrzem Polski w karate podkreśla, że Fit Cake łączy wartości sportowe i biznesowe, zachęcając franczyzobiorców do odwagi i spełniania, nawet najbardziej odważnych marzeń.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Często franczyzobiorcy chowają w sobie marzenia o otwarciu własnej kawiarni przez długie lata i z różnych przyczyn odkładają je na przyszłość. Sam doświadczyłem podobnej sytuacji w kontekście mojej pasji do karate. Po latach przerwy wróciłem do tego sportu. To doświadczenie pokazuje, że życie często rzuca nam wyzwania i nie zawsze jesteśmy w stanie realizować nasze pasje od razu. Niezależnie od tego, ile czasu minęło, zawsze warto podążać za swoimi marzeniami i starać się osiągać wyznaczane sobie cele. To determinacja i wiara we własne możliwości są kluczowe w osiąganiu sukcesu, zarówno w biznesie, jak i w sporcie – mówi Rafał Kościuk.

Maciej Mróz, skromny, ale utalentowany sportowiec z Białegostoku, to 4-krotny Mistrz Polski w Karate Oyama. Swoją karierę sportową rozpoczął w wieku 5 lat. Od tego czasu regularnie uczestniczy w zawodach i zdobywa serca publiczności swoją wytrwałością i determinacją.

Karate z każdym rokiem zyskuje na popularności. Ten sport to nie tylko “bicie”, to też psychika – systematyczna praca i przekraczanie swoich słabości. Karate doskonali sprawność fizyczną, kształtuje charakter, uczy dyscypliny i wewnętrznej siły. To dziedzina, w której wytrwałość i determinacja są kluczowe.

 Jestem niezwykle wdzięczny Fit Cake za przyznanie mi stypendium. To dla mnie ogromne wsparcie i dowód na to, że wartości, takie jak rozwój, wytrwałość i uczciwa rywalizacja, znajdują swoje odzwierciedlenie nie tylko w sporcie, ale także w biznesie. To stypendium nie tylko pomaga mi kontynuować moją karierę sportową, ale także dodaje mi motywacji, aby dążyć do jeszcze wyższych celów. Dziękuję Fit Cake za wiarę we mnie i zaangażowanie w rozwijanie wartości sportu i kultury w społeczności – mówi sportowiec z Białegostoku.

Źródło: Fit Cake

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 14.09.2023
Aktualizacja: 14.09.2023