Focus Hotels po raz pierwszy w Warszawie

Udostępnij artykuł

Sieć wzbogaciła swoje portfolio o kolejny hotel. Swoich gości przyjął właśnie czterogwiazdkowy Focus Hotel Premium, znajdujący się przy ul. Suwak w Warszawie.

Focus Hotel Premium Warszawa to pierwszy obiekt sieci, który powstał w stolicy i ósmy, który będzie działał pod marką Premium.

Nowy hotel oferuje 234 pokoi. W tym dwa apartamenty typu Junior Suite o powierzchni 60 mkw. i dwa apartamenty z aneksami kuchennymi o powierzchni 85 mkw. Znajdują się w nim także restauracja Moffo, bar, sauna oraz siłownia.

Focus Hotel Premium oddaje również zaplecze konferencyjne o łącznej powierzchni 1,5 tys. mkw. Składa się na nie osiem sal konferencyjnych (o powierzchni 50 mkw. każda) i sala balowa o powierzchni 620 mkw i wysokości 5 metrów. Na zmotoryzowanych gości czeka podziemny garaż, który pomieści 156 samochodów.

Długo czekaliśmy na otwarcie pierwszego hotelu sieci w stolicy Polski. Powstanie Focus Hotel Premium Warszawa, obiektu, który na dzień dzisiejszy jest największym hotelem spółki, bardzo nas cieszy. Tym bardziej, że to już czternasty obiekt sieci co pokazuje, że nasz model biznesowy sprawdza się na rynku a nasza firma systematycznie się rozrasta. Zakładamy, że nowy hotel w Warszawie odniesie wielki sukces. Obiekt jest bardzo nowoczesny i posiada wyjątkowo przestronne centrum konferencyjne. Będzie on szczególnie atrakcyjny dla klienta biznesowego – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.