Fortech Consulting Partnerem Merytorycznym XV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2021

Udostępnij artykuł
Ekspercka firma świadcząca kompleksowe usługi doradcze dla branży hotelowej, condo oraz inwestorów i właścicieli akademików została Partnerem Merytorycznym XV Forum PROFIT HOTEL® 2021. Podczas najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa, trzech przedstawicieli Fortech poprowadzi panele dyskusyjne z udziałem najwybitniejszych praktyków branży. Jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się 11 października w Crowne Plaza Warsaw – The Hub.
Marcin Podobas – założyciel i partner zarządzający Fortech Consulting: panel dyskusyjny „Z HOSSY W ZAPAŚĆ – BILANS STRAT, PRÓBA SIŁ, ROKOWANIA”.

Marcin Podobas posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży nieruchomości. Przez wiele lat pracował w funduszach nieruchomości oraz dla deweloperów i operatorów hotelowych. Przez kilka lat pełnił funkcję dyrektora zarządzającego polskim biurem Tishman Realty & Construction oraz Tishman Hotel Corporation w Warszawie. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora ds. relacji inwestorskich w Pioneer Real Estate Advisors oraz Pioneer Real Estate Fund. Był szefem Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Bank of New York Mellon. Ostatnio wiceprezes notowanej na GPW spółki hotelowo-deweloperskiej EFH. Uczestniczył w realizacji takich projektów hotelowych jak: Courtyard by Marriott Okęcie Warsaw Airport, Sheraton Kraków Hotel, Hilton Warsaw Hotel and Conference Center. Także Radisson Blu Gdańsk, Double Tree by Hilton Hotel and Convention Center and Hampton by Hilton Kraków, Hotel Król Kazimierz oraz innych. Łącznie w kilkudziesięciu projektach, wartych ponad 3 mld zł. Ukończył stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim, mówi biegle po angielsku.

Artur Pietraszewski – partner Fortech Consulting: panel dyskusyjny „RYNEK INWESTYCYJNY – WERYFIKACJA POTENCJAŁU, NOWE STRATEGIE, FINANSOWANIE”.

Artur Pietraszewski z rynkiem nieruchomości jest związany od 1992 roku. Jest doświadczonym konsultantem i operacyjnym menedżerem odpowiedzialnym za kompleksowe zarządzanie przygotowaniem, komunikacją i komercjalizacją projektów deweloperskich, w szczególności projektów mieszkaniowych. Działał jako pośrednik, menedżer odpowiedzialny za marketing i działania PR. Budował i kierował dużymi zespołami sprzedażowymi oraz pracował jako analityk rynku i konsultant na terenie całej Polski. Świadczył usługi dla spółek związanych z międzynarodowym funduszem inwestycyjnym private equity.

Zarządzał jako dyrektor sprzedaży i marketingu procesami komunikacji marketingowej i sprzedaży w giełdowych spółkach deweloperskich. Specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych strategii rynkowych dla klientów sektora nieruchomości i zarządzaniu ryzykami w procesie deweloperskim. Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS) oraz Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Doradców Rynku Nieruchomości (PSDRN). W latach 2016-2017 Associate Director w strukturach CBRE Polska. W ramach działów Land & Advisory i Capital Markets Investment Properties zajmował się usługami dla firm deweloperskich. Także dla funduszy inwestycyjnych poszukujących projektów inwestycyjnych w obszarze Private Rented Sector (PRS). Odpowiada za projekty segmentu condo i aparthotelowe oraz projekty mieszkaniowe w Fortech-Consulting. Z firmą Polnord związany do marca br.

Emanuele Dalnodar – partner Fortech Consulting: panel dyskusyjny „REMEDIUM NA RZECZYWISTOŚĆ – OPTYMALIZACJA, REGULACJE, PRIORYTETY I KIERUNKI”.

Emanuele Dalnodar posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Doświadczenie zdobywał pracując w Europie w wiodących sieciach hotelowych. Takich jak Marriott International, Starwood Hotels & Resorts, Penta Hotels i InterContinental Hotels. W Polsce pracuje od roku 1997. Do roku 2002 był dyrektorem ds. F&B, w hotelu Sheraton Warsaw. Od roku 2003 do 2006 pełnił funkcję Executive Assistant Manager w The Westin Hotel Warsaw dołączając w czasie przygotowań do otwarcia. W maju 2006 powrócił do Sheraton Warsaw jako Resident Manager. Od 2016 roku do 2019 roku dyrektor generalny hotelu Sheraton Sopot. W trakcie tego okresu był w pełni odpowiedzialny za integrację hotelu z siecią nowego właściciela Marriott International. Posiada bogate doświadczenie na polskim rynku hotelarskim, biegle włada językiem angielskim, niemieckim, włoskim i polskim. W 2020r. dołączył do FORTECH Consulting. Współodpowiada za rozwój biznesu oraz usług doradczych związanych z otwieraniem hoteli (hotel pre-openings), audyty oraz funkcjonowanie obiektów hotelowych (hotel audits & operations).

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTEL, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – czasopismo restauratorów oraz newsowego portalu HORECANET.PL pod redakcją Karoliny Stępniak oraz Mileny Kaszuby-Janus. Serdecznie zapraszamy do udziału w najważniejszym w Polsce spotkaniu branży!

W programie XV Forum Runku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2021:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich oraz największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL® AWARDS 2021 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2021.

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków i najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia. Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Forum Profit Hotel to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co najbardziej aktualne w branży. To także obfita wymiana doświadczeń, praktyk oraz gotowych i sprawdzonych rozwiązań wśród: inwestorów, właścicieli niezależnych, zarządów i dyrektorów w sieciach, kupców, ekspertów oraz dostawców HoReCa. Dla tych ostatnich to niebywała i realna szansa na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki piętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane i najbardziej oczekiwane wydarzenie tej branży w naszym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Videorelacja z ostatniej edycji Forum PROFIT HOTEL® 2019
WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.07.2021
Aktualizacja: 19.07.2021