Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów na ostatniej prostej

Udostępnij artykuł
Grupa doradcza hotelAG podpisała z firmą Erbud aneks do umowy, dotyczący kompleksowego wykonania prac budowlanych i wykończeniowych hotelu. Otwarcie zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2019 roku.

– Spółka Erbud to nasz strategiczny partner, z którym realizujemy aktualne projekty – mówi Rafał Abramczyk, CEO hotelAG. – Po niedawno podpisanym aneksie zamykającym wszystkie prace budowlane w hotelu Seaside Park Kołobrzeg, dzięki wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu, uzgodniliśmy zakres prac zmierzających do otwarcia naszego flagowego projektu jakim jest Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów. Cieszymy się, że już niedługo będziemy mogli zaprezentować Państwu ten wyjątkowy obiekt.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO HOTELARZY
> link do aktualnego numeru <

Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów będzie pierwszym hotelem tej marki w Polsce. Zlokalizowany w sercu biznesowej części Warszawy, posiada dogodny dojazd zarówno do lotniska jak i centrum miasta. Oferował będzie 190 pokoi urządzonych w stylu modern vintage, biznesową część konferencyjną o łącznej powierzchni 350mkw, przestronne centrum fitness oraz restaurację z barem. Hotel będzie funkcjonował w ramach grupy Marriott International, a otwarcie zaplanowane jest na I kwartał 2019 roku.

Inwestorem hotelu jest spółka Mokotów Business & Airport Hotel, wchodząca w skład grupy inwestycyjnej realizującej również budowę hotelu Seaside Park Kołobrzeg, a w następnym etapie hotelu w Zakopanem. Wszystkimi projektami, na zasadzie asset & project management, zarządza grupa doradcza hotelAG.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.08.2018
Aktualizacja: 13.08.2018