Frentzza serwuje pierwszą w Polsce różową pizzę FIT z jadalnymi kwiatami

Udostępnij artykuł

Od kilku dni można spróbować naszej najnowszej kreacji – pizzy na różowym cieście FIT z jadalnymi kwiatami. Pizza została nazwana Principesa Rosa, a w jej skład wchodzą: przecier z włoskich pomidorów, mozzarella fior di latte, ser grana padano, ser ricotta, pomidorki cherry, jadalne płatki kwiatów, bazylia. Ta innowacyjna propozycja, która wzbogaca smakowe doznania, wprowadza nie tylko unikalny wygląd, ale również ciekawy element kulinarny. Różowe ciasto, przygotowywane jest z naturalnych składników i w 100 proc. naturalnego barwnika, zaskakuje swoim delikatnym wyglądem, a jednocześnie jest dostosowane do potrzeb osób, dbających o zdrowy styl życia – mówi Łukasz Błażejewski, dyrektor rozwoju pizzerii.

Frentzza posiada lokale w pięciu polskich miastach: Elblągu, Olsztynie, Wałbrzychu, Białymstoku i Żyrardowie. Nowa pizza na różowym cieście FIT z jadalnymi kwiatami jest dostępna we wszystkich tych pizzeriach. Oferta jest limitowana.

Jesteśmy dumni, że jako pierwsza sieć wprowadziliśmy tak innowacyjną pizzę na polski rynek. Nasz pizzaiolo Mateusz Narkowicz stworzył połączenie, które zachwyca zarówno podniebienia, jak i wzrok. Chcemy, aby nasi klienci i goście doświadczyli czegoś wyjątkowego i niezapomnianego podczas spożywania naszych dańpowiedział Łukasz B. Błażejewski dyrektor rozwoju pizzerii.Decyzja o wprowadzeniu pizzy z różowym ciastem FIT z jadalnymi chabrami do menu wynika z zaangażowania Frentzza w innowacje oraz słuchania potrzeb i oczekiwań swojej wiernych klientów i gości. Frentzza – Pizza & Friends zawsze stawia na jakość i autentyczne doświadczenia smakowe, a nowa pizza stanowi wyraz ich pasji i kreatywności kulinarnej.

Źródło: Frentzza

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 25.05.2023
Aktualizacja: 25.05.2023