Sieć Frentzza z nowymi lokalami

Udostępnij artykuł

Powstała w 2020 roku i należąca do firmy 7 Street Łukasz Błażejewski marka pizzerii „Frentzza – Pizza & Friends” otworzyła w kwietniu br. kolejne dwa lokale. Tym razem w Olsztynie i w Białymstoku.

Pizzeria Frentzza

Olsztyński lokal znajduje się na osiedlu Generałów. Dzięki tej lokalizacji lokal ma w bliskim zasięgu dostawy znaczącą część mieszkańców Olsztyna, co pozwala zrealizować zamówienie i dostawę w czasie maksymalnie do 60 minut, o każdej porze dnia.

Białostocki lokal znajduje się na parterze budynku biurowego przy ul. Legionowej 28 i ma powierzchnię 75 mkw., na której rozmieszczono 24 miejsca siedzące.

Obydwa lokale będą miały w sezonie letnim ogródki dla gości, gdzie będzie oferowany duży wybór autorskich szprycerów na bazie Prosecco oraz własnej produkcji Limoncello.

Obydwa lokale są zarządzane przez obecnych franczyzobiorców prowadzących lokale Meet & Fit – Slow Food Burgers.

W planach na najbliższe miesiące sieć ma zaplanowane otwarcia lokali w Warszawie i w Poznaniu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

O Frentzza – Pizza & Friends

To miejsce gdzie można zjeść klasyczną pizzę z doskonałych tradycyjnych produktów, ale także wybrać jedną z wielu w 100% roślinnych pizz, które pozytywnie zaskoczą nie jednego miłośnika mięsa.

Pizze z menu Frentzza to klasyczne kompozycje z włoskich składników przy zachowaniu umiarkowanych cen. W menu oprócz klasycznych pizz dostępne są wegańskie pozycje oraz możliwość stworzenia autorskich pizz z dowolnie wybranych składników. Kwintesencją i wyróżnikiem pizzy Frentzza jest ciasto, którego skład jest tajemnicą handlową. Do ciasta dodawana jest autorska mieszanka 12 odpowiednio dobranych przypraw tworząc niepowtarzalny smak, która jest udostępniana lokalom jako już gotowa mieszanka.

Źródło: Frentzza – Pizza & Friends

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 24.04.2023
Aktualizacja: 24.04.2023