Gala Kompasy Vistuli 2020 za nami

Udostępnij artykuł
W czwartek 17 września w Novotel Warszawa Centrum odbyła się Gala Kompasy Vistuli 2020, połączona z jubileuszem dziesięciolecia Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B oraz zakończeniem Meetings Week Poland 2020.

Po raz pierwszy Rada Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, do której należy m.in. nasza redaktor Karolina Stępniak, przyznała wyróżnienia dla absolwentów uczelni w dwóch kategoriach: Menedżer oraz Przedsiębiorca.

W pierwszej najlepsi – ex aequo – okazali się Adriana Rogalska, dyrektor Natura Mazur Resort & Conference oraz Michał Maziarczyk, Director of Sales Poland & Baltic States Liberty International Tourism Group. W trójce finałowej znalazła się także Paulina Zawadzka, Convention Sales Director w Crowne Plaza Warsaw – The Hub.

W kategorii drugiej zwyciężyła Diana Jabłońska, współwłaścicielka i dyrektor zarządzająca Dan-Kart. Nominowani byli również Sebastian Nasiłowski, CEO, CFO Tourist Polska oraz Olgierd Gołubniczy, współwłaściciel Go Apartments.

Celem konkursu Kompasy Vistuli jest wyłonienie osób, które odniosły znaczący sukces na polu zawodowym związanym z szeroko pojętą gościnnością, w pracy w sektorach takich jak: turystyka, hotelarstwo i HoReCa, branża spotkań, zarządzanie sportem i innych. To jednocześnie sposób, by uhonorować młodych ludzi, którzy są przykładem dla obecnych studentów i – jak kompas podróżnikom – wskazują drogę do sukcesu i rozwoju.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.09.2020
Aktualizacja: 21.09.2020