GASTROTARGI SMAKKi: Poznaj możliwości finansowania swojej działalności

Udostępnij artykuł

Już w najbliższą środę rozpoczynają się GASTROTARGI SMAKKi, podczas których przedsiębiorcy z sektora HoReCa będą mieli okazję zapoznać się nie tylko z ofertą producentów sprzętu, wyposażenia i produktów ale również dowiedzieć się jak pozyskać środki z KPO na wzmocnienie swojego biznesu.  Zapraszamy na GASTROTARGI SMAKKi – wydarzenie, które jest źródłem inspiracji do rozwoju i innowacji w branży. Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie w dniach od 20 do 22 marca w warszawskim EXPO XXI.

Smakki Gastrotargi 2024

Organizatorzy SMAKKów wielokrotnie podkreślają, że tym, czym różni się ich wydarzenie od innych jest mocna orientacja na biznes. W tej edycji obok konferencji SMAKKi Invest Day, która zgromadzi inwestorów branży HoReCa, głównym punktem programu jest prezentacja na stoisku firmy RM GASTRO, która skupi się na przedstawieniu możliwości pozyskania środków z Krajowego Planu Odbudowy (KPO). To szansa, by dowiedzieć się, jak skutecznie aplikować o fundusze na odbudowę i rozwój działalności. W czasach, gdy wsparcie finansowe jest kluczem do przezwyciężenia wyzwań i wykorzystania nowych możliwości, informacje te są niezbędne dla każdego przedsiębiorcy w branży.

Dlaczego warto odwiedzić GASTROTARGI SMAKKi?

  • Zdobędziesz bezcenne informacje: Dowiedz się, jak skorzystać z KPO, by zainwestować w rozwój swojego biznesu.
  • Odkryjesz nowości: Zapoznaj się z najnowszymi trendami i produktami, które mogą przyczynić się do sukcesu Twojej firmy. Bogata lista wystawców dostępna jest na stronie https://smakki.pl/pl/sa-z-nami-2024/ 
  • Zbudujesz sieć kontaktów: Spotkaj innych przedsiębiorców i ekspertów branży, wymieniaj doświadczenia i nawiązuj cenne relacje biznesowe.
  • Spotkasz się z czołowymi przedstawicielami sektora: Uczestnicz w pokazach kulinarnych, mistrzostwach, a odwiedzając stoiska wystawców spotkaj się z największymi gwiazdami świata gastro. Na stoisku firmy GRAFEN swój kulinarny kunszt zaprezentuje m.in. Przemysław Klima!

GASTROTARGI SMAKKi to nie tylko targi. To platforma dla ambitnych przedsiębiorców, którzy szukają nowych możliwości rozwoju swoich restauracji, hoteli oraz firm cateringowych.

Zaznacz w kalendarzu: 20-22 marca 2024;

Odbierz bezpłatny bilet na to wydarzenie: https://smakki.pl/pl/rejestracja/zwiedzajacy/bezplatna-rejestracja-dla-branzy-horeca/  

i dołącz do branży na GASTROTARGACH SMAKKi w EXPO XXI.

Więcej szczegółów na www.smakki.pl

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Źródło: GASTROTARGI SMAKKi

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 18.03.2024
Aktualizacja: 18.03.2024