Gastrotargi SMAKKi strefą wolną od butelek

Udostępnij artykuł

[POD NASZYM PATRONATEM] Już za miesiąc swoją premierę będą miały targi gastronomiczne, na które zwrócone są oczy całej branży. Świat HoReCa bacznie przygląda się działaniom organizatorów GASTROTARGÓW SMAKKi z dwóch powodów. Po pierwsze – jest to nowe wydarzenie i wszyscy zastanawiają się, czym i jak wyróżni się spośród innych tego typu eventów. Po drugie – konwencja targów i ich program wzbudza ogromną ciekawość, ponieważ organizatorzy zadbali o wiele szczegółów by przekonać, że gastronomia to nasza wspólna sprawa.

SMAKKi GASTROTARGI są wydarzeniem, które skupiło wokół siebie osoby i firmy od lat związane
z branżą HoReCa. Bogata oferta wystawców oraz merytoryczna strona targów przyciągnie zapewne ogromną liczbę odwiedzających. Mając na uwadze wszystkich, którzy przyjadą na SMAKKi, ale także uwzględniając potrzebę dbania o równowagę ekologiczną i poczucie odpowiedzialności za ochronę naszej planety organizatorzy wspólnie z jednym z partnerów strategicznych, firmą BWT Polska Sp. z o.o. utworzyli na terenie targów STREFĘ WOLNĄ OD BUTELEK. O tym, czym ona jest oraz dlaczego ma tak duże znaczenie opowiada Krzysztof Wydra, dyrektor marketingu w BWT Polska.

Co minutę na całym świecie produkuje się około miliona plastikowych butelek, które transportowane, generują niepotrzebne emisje CO2, a następnie zmieniają się w tony plastikowych odpadów. Zalew plastiku stale rośnie, a tak zwane mikroplastiki można znaleźć wszędzie – w powietrzu, glebie, pożywieniu, oraz w plastikowych butelkach z wodą, co powoduje, że dostają się one do naszych organizmów. Rozumiemy skalę i rangę tego problemu, dlatego, postępując zgodnie z założeniami społecznej odpowiedzialności naszego biznesu, firma BWT wdraża działania, które są realizacją hasła „Change the World – sip by sip”. Jednym z nich jest w tworzenie STREF WOLNYCH OD BUTELEK, którą przygotowaliśmy również na SMAKKi GASTROTARGI.

Wystawcom oraz gościom targów zapewnimy zdrową, bezpieczną i smaczną, Mineralizowaną Magnezem wodę BWT. Kilkanaście dystrybutorów BWT rozstawionych na terenie całego EXPO XXI zagwarantuje każdemu dostęp do bezpłatnej, wody. Zachęcamy wszystkich do przyjścia na targi ze swoimi wielorazowymi butelkami, termosami czy kubeczkami. Chcemy w ten sposób ograniczyć zużycie plastikowych butelek i kubków na samych targach, ale również przekonać, że branża HoReCa może być ekologiczna. Jednym ze sposobów jest korzystanie z lokalnej wody z kranu. Wystarczy ją uzdatnić i zastąpić nią wodę butelkowaną.To gotowy przepis na stworzenie STREFY WOLNEJ OD BUTELEK.

Na GASTROTARGACH SMAKKi pokażemy jak zmniejszyć zużycie wody oraz udowodnimy, że mimo używania tej lokalnej z kranu nadal możemy cieszyć się wodą o najlepszej jakości higienicznej i sensorycznej.

Pamiętajmy zatem, aby wybierając się na SMAKKi GASTROTARGI, które odbędą się w Warszawie na terenie EXPO XXI w dniach 23-25 marca 2023, zabrać ze sobą kubki lub butelki wielorazowego użytku. O resztę zadbają organizatorzy oraz firma BWT Polska.

Tekst powstał we współpracy z Gastrotargami SMAKKI.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 22.02.2023
Aktualizacja: 23.02.2023