Gdańsk: Powstanie obiekt pod trzema markami Louvre Hotels Group

Zarząd spółki Marvipol Development poinformował o podpisaniu w dniu 27 maja z Louvre Hotels Group porozumienia w sprawie umowy franczyzy. Zgodnie z tym w Gdańsku ma powstać obiekt, w którym będzie prowadzona działalność pod trzema markami: Premiere Classe, Kyriad oraz Tulip Residence.

Przedmiotem listu intencyjnego jest określenie warunków w sprawie zawarcia pomiędzy Marvipol Development i LHG umowy franczyzy dotyczącej budynku zlokalizowanego w Gdańsku przy ul. Chmielnej, na działce należącej do jednostki zależnej Marvipol Developmen, tj. spółki Mokotów Park.

List intencyjny zawiera w szczególności postanowienie, iż w obiekcie będzie prowadzona działalność pod trzema markami Premiere Classe, Kyriad oraz Tulip Residence, przy czym Marvipol Developmen lub podmiot przez niego wskazany będzie występować w charakterze zarządzającego, a LHG będzie działać jako franczyzodawca. Strony dopuszczają możliwość zawarcia trzech umów franczyzy, osobno dla każdej z marek.

Marvipol Development i LHG postanowiły o prowadzeniu negocjacji warunków współpracy na zasadzie wyłączności i dołożeniu wszelkich starań, aby zawarcie umowy lub umów franczyzy nastąpiło w terminie do dnia 31 sierpnia 2019 roku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.