Gheorghe Marian Cristescu: Od kilku dni gościmy pierwsze grupy uchodźców

Udostępnij artykuł

Jako grupa Polskiego Holdingu Hotelowego zgłosiliśmy nasze obiekty do Urzędów Wojewódzkich w związku z przyjęciem wszystkich, którzy potrzebują pomocy uciekając przed wojną. Od kilku dni gościmy już pierwsze grupy uchodźców z Ukrainy i nie tylko – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Gheorghe Marian Cristescu PHH

Pomoc jest na bieżąco koordynowana przez Urzędy Wojewódzkie. W zależności od potrzeby będziemy ją odpowiednio dostosowywać do realnych potrzeb – podkreśla prezes Gheorghe Marian Cristescu, i dodaje: Jestem podbudowany tym, że tak naprawdę cały kraj stał się jednym wielkim zespołem pomocy dla Ukrainy. Hotelarze są od początku obecni na polu wsparcia. A nasz zespół może również dołożyć swoją cegiełkę do tego narodowego zrywu pomocy dla Ukrainy.

Polski Holding Hotelowy już w czasie pandemii zdobył doświadczenie w udostępnianiu swoich obiektów dla potrzebujących. Dzięki współpracy z MSWiA i wojewodami Grupa wypracowała sprawdzony model działania. Taki, który również teraz kiedy zaistniała potrzeba pomocy dla uchodźców znajduje swoje zastosowanie.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

O PHH

To spółka w 100 proc. z kapitałem państwowym. Jej celem jest skonsolidowanie i nowoczesne zarządzenie obiektami świadczącymi usługi hotelarskie, należącymi do Skarbu Państwa. W grupie kapitałowej PHH znajduje się łącznie 27 obiektów. To czyni ją druga największą spółką hotelową w kraju i pierwszą z wyłącznie polskim kapitałem. PHH od wielu lat współpracuje z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi. Takimi jak Marriott International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group i Louvre Hotels Group.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023