Golden Tulip w Łebie. Nowa umowa Louvre Hotels Group

W dniu 7 października spółka 7 World będąca inwestorem projektu Osada Morska w Łebie poinformowała o podpisaniu listu intencyjnego z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy. Obie strony, dokonają wszelkich starań, aby zawrzeć umowę franczyzy na prowadzenie hoteli Golden Tulip oraz Golden Tulip Residence, do dnia 30 listopada br.

Inwestycja Osada Morska Łeba, którą pod swoje skrzydła ma przejąć Golden Tulip, to kompleks apartamentowo-hotelowy otoczony wodą – od północy Morzem Bałtyckim z szerokimi, czystymi plażami, a od południa Jeziorem Sarbsko. Położony jest wśród nadmorskich lasów na rozległym terenie o powierzchni niespełna 6 ha i składa się z dwóch, oddalonych od siebie o 100 metrów budynków.

Pierwszy budynek to część hotelowa, budowana w standardzie czterech gwiazdek, którą sieć przejmie pod logotypem Golden Tulip. W drugim budynku znajduje się  161 apartamentów, dla wszystkich, którzy marzą o własnym domu nad morzem. Ta część kompleksu przyjmie nazwę Golden Tulip Residence – tłumaczy Artur Wach z portalu Condo.pl.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Golden Tulip  to stale  rozwijająca się sieć obejmująca swym zasięgiem cały świat. Marka należy do Louvre Hotels Group. Posiada ponad 170 wysokiej klasy hoteli w 41 krajach. W każdym obiekcie dba się o normy jakości – przy jednoczesnym uwzględnieniu osobowości menadżera i docenianiu lokalnej kultury.

Louvre Hotels, wraz z Radisson Hotels należy do Jin Jiang drugiej co do wielkości grupy hotelarskiej na świecie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.