Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni z kolejnymi lokalami

Udostępnij artykuł

Sieć intensywnie poszerza swoje portfolio. W ostatnim czasie powstał pierwszy punkt Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni w Poznaniu i Katowicach oraz kolejne w Warszawie i we Wrocławiu.

Ekspansja sieci Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni nabiera tempa. Lokal w Katowicach ma swoją historię. Kiedyś znajdowała się tutaj huta (założona przez szkockiego inżyniera Johna Baildona w 1823 roku jako pudlingarnia). Teraz – nowoczesny kompleks Face2Face Business Campus (46 tys. m. kw. powierzchni, dwa budynki z 6 i 14 kondygnacjami, 800 miejsc parkingowych) – doskonale skomunikowany z centrum miasta (linie tramwajowe i autobusowe, wypożyczalnia rowerów miejskich). 

Przeszklona piekarnio-kawiarnia Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni nawiązuje do wcześniejszych realizacji – z drewnem, metaloplastyką, ceramiką i transparentną kuchnią. Odwiedzający mogą obserwować jak wyrastają i zarumieniają się wypieki (także na tradycyjnym zakwasie, z czystą etykietą). W „Regale smakosza” znalazły się produkty komplementarne na śniadanie, obiad czy kolację (w tym dania gotowe). W lokalu serwowana jest kawa – 100 proc. arabica premium z Brazylii.

Wrocławski lokal Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni powstał w Nobilis Business House.

Wrocławianki i Wrocławianie polubili naszą markę. Docenili wysoką jakość produktów (także na naturalnym zakwasie), nowoczesny design, przyjazną obsługę. Oprócz przekąsek słonych i słodkich czy kanapek i wrapów dużą popularnością wśród mieszkańców miasta cieszy się tradycyjne pieczywo, w tym chleby. Do wyboru jest kilkanaście rodzajów! Dobre przyjęcie marki we Wrocławiu utwierdziło nas w przekonaniu, że wybraliśmy dobry kierunek (na ekspansję regionalną). Już pracujemy nad kolejnymi punktami w stolicy Dolnego Śląska – wyjaśniają przedstawiciele marki.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.11.2022
Aktualizacja: 29.11.2022