GORT

Fabryka Maszyn Gastronomicznych GORT to polski producent wysokiej jakości kompleksowych rozwiązań i urządzeń, przeznaczonych dla profesjonalnej gastronomii.

Biuro projektowe oraz oferta produktowa złożona z kilku tysięcy produktów o różnorodnej konfiguracji oraz otwartość na nietypowe projekty, zapewnia klientom największe portfolio produktowe na polskim rynku oraz kompleksowość współpracy. Naszymi klientami są hotele oraz międzynarodowe sieci hotelowe, restauracje, obiekty zbiorowego żywienia tj. stołówki szpitalne i szkolne, kantyny wojskowe, firmy cateringowe itp., oraz sieci fast-food i obiekty typu retail.

Fabryka Maszyn Gastronomicznych GORT od prawie 20 lat śledzi trendy branżowe na całym świecie. Sukcesywnie wsłuchujemy się w potrzeby polskich i międzynarodowych klientów, produkując najwyższej jakości wyposażenie i rozwiązania dedykowane, dopasowane w sposób elastyczny do potrzeb rynku. Naszym celem jest zapewnienie i dostarczanie inwestorom narzędzi do efektywnego prowadzenia biznesu od pomysłu do realizacji.

Dzięki nieustannym inwestycjom w infrastrukturę produkcyjną i magazynową fabryki zlokalizowanej w Białymstoku, urządzenia marki GORT są produkowane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych dostępnych na rynku rozwiązań technologicznych. Liczny zespół konstruktorów i technologów z wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowana załoga produkcyjna, a także wewnętrzny system jakości, daje nam możliwości kontroli procesów konstrukcyjno-produkcyjnych na każdym ich etapie.

Oferta produkcyjna GORT zawiera m.in.:
– okapy i systemy dla wentylacji,
– urządzenia grzewcze z linii 700 i 900,
– kotły warzelne i autoklawy,
– urządzenia chłodnicze i mroźnicze,
– komory chłodnicze i mroźnicze,
– ciągi wydawcze, bufety i bary,
– szafy na wino,
– meble nierdzewne,
– odwodnienia liniowe i punktowe,
– produkty nietypowe, projektowane wg. indywidualnych potrzeb klienta.

Dział handlowy złożony z osób o wieloletnim doświadczeniu branżowym, zorientowany na potrzeby Klientów oraz działający na terenie całego kraju, służy pomocą i profesjonalnym doradztwem w zakresie projektowanej działalności.

Fabryczny dział serwisowo-montażowy zapewnia profesjonalny i szybki montaż urządzeń oraz obsługę eksploatacyjną, a także wsparcie techniczne i merytoryczne na etapie projektowo-wykonawczym.

Firma GORT prowadzi politykę zrównoważonego rozwoju. Nasze długoterminowe plany opierają się przed wszystkim na badaniach i analizie prowadzących do wprowadzania innowacyjnych produktów, infrastruktury produkcyjno-magazynowej oraz rozwijania kompetencji kadry pracowniczej, tak aby świadczone usługi były realizowane na najwyższym poziomie.

Fabryka Maszyn Gastronomicznych GORT
ul. Produkcyjna 110
15-680 Białystok
(85) 662 99 09 
gort@gort.pl
Facebook: www.facebook.com/gortpolska

WWW.GORT.PL

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.