Gort

Udostępnij artykuł

Producent Urządzeń Gastronomicznych od prawie 20 lat z powodzeniem zdobywa światowy rynek, produkując najwyższej jakości sprzęt i innowacyjne rozwiązania dla profesjonalnej gastronomii.

Dzięki naszemu doświadczeniu świetnie znamy potrzeby zarówno naszych Partnerów Handlowych, jak i ich klientów. Rozumiemy branże i na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy. W odpowiedzi na potrzeby rynku nieustannie poszerzamy swoją ofertę. Zdobyte doświadczenie daje nam pewność, że przekazujemy produkty najwyższej jakości, spełniające nie tylko aktualne wymogi klientów, ale wybiegające znaczenie w przyszłość. Partnerzy biznesowi cenią naszą lojalność, chętnie korzystają z naszego wsparcia merytorycznego i projektowego.

Doświadczone Biuro Projektowe i sprawnie działający Dział Sprzedaży zapewnia naszym Partnerom biznesowym nie tylko fachowe wsparcie, ale również jest w stanie odciążyć w wielu zadaniach dostarczając kompleksowe rozwiązania. Naszym celem jest zapewnienie i dostarczanie inwestorom narzędzi do efektywnego prowadzenia biznesu od pomysłu do realizacji.

Oferta produkcyjna GORT zawiera m.in.
– okapy i systemy dla wentylacji,
– urządzenia grzewcze z linii 700 i 900,
– kotły warzelne i autoklawy,
– urządzenia chłodnicze i mroźnicze,
– komory chłodnicze i mroźnicze,
– ciągi wydawcze, bufety i bary,
– szafy na wino,
– meble nierdzewne,
– odwodnienia liniowe i punktowe,
– produkty nietypowe, projektowane wg. indywidualnych potrzeb klienta,

Dzięki nieustannym inwestycjom w infrastrukturę produkcyjną i magazynową fabryki zlokalizowanej w Białymstoku, urządzenia marki GORT są produkowane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych dostępnych na rynku rozwiązań technologicznych. Liczny zespół konstruktorów i technologów z wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowana załoga produkcyjna, a także wewnętrzny system jakości, daje nam możliwości kontroli procesów konstrukcyjno-produkcyjnych na każdym ich etapie. Realizujemy również dedykowane autorskie projekty, nie jesteśmy ograniczeni katalogiem. Fabryczny dział serwisowo-montażowy zapewnia profesjonalny i szybki montaż urządzeń oraz obsługę eksploatacyjną, a także wsparcie techniczne i merytoryczne na etapie projektowo-wykonawczym.

Fabryka Maszyn Gastronomicznych GORT
ul. Produkcyjna 110
15-680 Białystok
(85) 662 99 09 
gort@gort.pl
Facebook: www.facebook.com/gortpolska

WWW.GORT.PL

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 27.08.2020
Aktualizacja: 09.02.2023