Green Caffè Nero dołącza do Wolt

Udostępnij artykuł

Oferta kawiarni Green Caffè Nero w dostawie Wolt jest już dostępna dla mieszkańców Warszawy, Wrocławia i Krakowa. Klienci mogą zamawiać klasyczne i mrożone kawy, herbaty i napoje, świeże wypieki, zestawy śniadaniowe i lunchowe, a także kawy paczkowane i kapsułki do domowego użytku Caffè Nero.

Wolt po raz kolejny rozwija ofertę śniadaniową. Kawy, herbaty, zestawy śniadaniowe i lunchowe oraz słodkie wypieki z oferty Green Caffè Nero będą dowożone przez Wolt nawet w 35 minut od złożenia zamówienia.

Jesteśmy zachwyceni nawiązaniem współpracy z Green Caffè Nero, renomowanym graczem na rynku kawowym i śniadaniowym. Nasza strategia rozwijania segmentu kawowego i śniadaniowego zdobywa coraz większe uznanie wśród klientów, dlatego kontynuujemy pozyskiwanie partnerów specjalizujących się w tych obszarach. Obserwujemy wyraźny trend rosnącego zainteresowania kawą w dowozie i jesteśmy pewni, że oferta Green Caffè Nero wzbogaci naszą platformę o wyjątkowe włoskie smaki — podkreśla Agata Polityło, General Manager Wolt Polska.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Nawiązanie współpracy z Wolt pozwala nam na szersze dotarcie z ofertą do klientów, którzy od teraz mogą się cieszyć naszymi napojami i wypiekami, gdziekolwiek się znajdują. To ważny krok w naszej działalności, ponieważ segment szybkich dostaw jest jednym z najprężniej rozwijających się na rynku, a my, chcąc zapewniać jak najwyższy komfort naszym gościom, staramy się reagować na ich potrzeby i aktualne trendy rynku — dodaje Ewelina Karpińska, szefowa marketingu i marki Green Caffè Nero.

Wolt stale rozwija swoje usługi logistyczne. Dzięki szybkiej dostawie i odpowiedniemu zapewnieniu warunków transportu klienci mogą być pewni, że ich zamówienie dotrze w nienaruszonym stanie. Dotyczy to zarówno produktów gorących, jak i mrożonych — co jest wyjątkowo istotne w dostarczaniu tak wymagających produktów jak napoje kawowe czy herbata.

Źródło: Wolt

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 28.08.2023
Aktualizacja: 28.08.2023