Grupa FB Antczak inwestorem i generalnym wykonawcą kołobrzeskiego Crowne Plaza

Udostępnij artykuł
Luksusowy pięciogwiazdkowiec z 468 apartamentami powstaje 200 m od plaży, w sercu kołobrzeskiej dzielnicy uzdrowiskowej, pod marką Crowne Plaza. W lipcu br. pakiet kontrolny spółki Baltic Wave, odpowiadającej za realizację inwestycji, został przejęty przez spółkę MA Investment, której prezesem jest Marcin Antczak.

Docelowo budynek będzie mieć 14 kondygnacji, osiągając blisko 50 m wysokości. W hotelu powstanie 468 apartamentów o powierzchni od 29 do 130 m kw. Z balkonami lub tarasami do 80 mkw. Goście będą mogli korzystać m.in. z luksusowej strefy spa & wellness. Zażywać kąpieli w basenie panoramicznym z widokiem na morze lub rozkoszować się czasem w eleganckich restauracjach, a także kawiarniach. Ofertę obiektu uatrakcyjni nowoczesna przestrzeń konferencyjna dla 500 osób.

Bardzo się cieszę, że Grupa FB Antczak dołącza – jako wiodący inwestor i generalny wykonawca – do jednego z najciekawszych i najbardziej prestiżowych projektów na polskim rynku hotelowym. Baltic Wave to połączenie wspaniałej lokalizacji w letniej stolicy Polski z nowoczesną architekturą, szeroką infrastrukturą, a także najwyższą jakością wykonania. W oparciu o nasze 40-letnie doświadczenie i unikatowe know-how zapewnimy sprawną realizację tej niezwykle złożonej inwestycji. Zadbamy także o bogatą ofertę dla najbardziej wymagających klientów. Zgodnie ze standardem międzynarodowej sieci Crowne Plazapodkreśla Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

W lipcu br. pakiet kontrolny spółki Baltic Wave, odpowiadającej za realizację inwestycji, został przejęty przez spółkę MA Investment, której prezesem jest Marcin Antczak. Finansowanie transakcji pozyskano poprzez emisję obligacji we współpracy z firmą doradczą Upper Finance Investment. Dalsze prace budowlane prowadzi FB Antczak, pełniącą od lipca funkcję generalnego wykonawcy. Projekt jest realizowany w formule apartamentów hotelowych z wynajmem bezobsługowym. Za sprzedaż apartamentów i marketing całej inwestycji odpowiada firma Vacation Investments.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
>> W nadmorskim kurorcie powstanie Crowne Plaza <<

Cieszę się, że spółka Baltic Wave pozyskała tak silnego partnera. To doskonała wiadomość, zarówno dla właścicieli lokali, naszych nowych klientów, jak i przyszłych gości hotelu. Współpraca z silną i rozpoznawalną na polskim rynku marką, która wesprze projekt także od strony budowlanej, to potwierdzenie zachowania najwyższych standardów przy realizacji inwestycji Baltic Wave. Wierzę, że nasza współpraca dzięki połączeniu doświadczenia obu podmiotów pozwoli dostarczyć naszym klientom produkt najwyższej jakościkomentuje Adrian Kornas, prezes zarządu Vacation Investment.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

FB Antczak jest polskim deweloperem, generalnym wykonawcą, a także inwestorem na rynku nieruchomości. Grupa od 40 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe, hotelowe, biurowe oraz logistyczno-przemysłowe. W sektorze deweloperskim Grupa zbudowała ponad 5 tys. mieszkań i domów. Wśród najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych na rynku inwestycji FB Antczak w sektorze biurowo-hotelowo-gastronomicznym znajdują się m.in. Garden Plaza w Warszawie, Calisia One wraz z hotelem Hampton by Hilton w Kaliszu, a także SQ Business Center we Wrocławiu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.07.2021
Aktualizacja: 13.07.2021