Grupa Hotelowa Condo.pl Głównym Partnerem Branżowym XVI Forum Profit Hotel 2022

Udostępnij artykuł

Grupa Hotelowa Condo.pl została Głównym Partnerem Branżowym najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa. XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022 odbędzie się 5 grudnia w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

GH Condo.pl na FPH 2022

O GH Condo.pl

Grupa Hotelowa Condo.pl wspiera hotele i inwestycje apartamentowe w sposób kompleksowy we wszystkich aspektach rozwoju biznesu. Jej celem jest stworzenie konkurencyjnej i nowoczesnej marki w branży hotelarskiej oraz tworzenie najlepszych miejsc do wypoczynku w Polsce.

Łączy znajomość lokalnego rynku nieruchomości, ducha przedsiębiorczości, ale przede wszystkich doświadczenie w obszarze zarządzania hotelami autorskimi i sieciowymi, zarządzania gastronomią, sprzedaży usług hotelowych oraz marketingu. Grupę tworzą hotele o różnych standardach i znaczeniu funkcjonalnym, dzięki czemu zapewnia lepszą obsługę gościa indywidualnego oraz klienta biznesowego. 

Grupa Hotelowa Condo.pl to część Condo.pl, która wspiera inwestorów indywidualnych chcących zarabiać na rynku nieruchomości.

O Forum

XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022 to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie profesjonalistów branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele hoteli i obiektów noclegowych w osobach: właścicieli niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci hotelarskich, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla sektora HoReCa.

Forum Profit Hotel® to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki szesnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane i najbardziej oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie Forum

  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2022 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2022.

Już dziś serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, a także newsowego portalu HORECANET.PL.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.08.2022
Aktualizacja: 29.08.2022