Grycan stawia na truskawki

Udostępnij artykuł

Deser Beza Pavlova, tartaletka z truskawkami, deser truskawkowy czy koktajl z truskawek stanowią zapowiedź zbliżającego się lata. Oferta dostępna w lodziarnio-kawiarniach od 20 maja.

Na tę chwilę nasi goście czekają cały rok! Sezon lodowy właśnie się rozpoczyna, a my pragniemy podkreślić ten niezwykły moment wyjątkową ofertą, w której główną rolę grają soczyste, dojrzałe w słońcu truskawki. Wśród propozycji musiał pojawić się nasz bestsellerowy deser truskawkowy, który jest prawdziwym symbolem truskawkowej uczty, lecz nie zabrakło również innych wyjątkowych propozycji, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Serdecznie zapraszamy do naszych lodziarnio-kawiarni – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka marki Grycan – Lody od pokoleń.

Deser Beza Pavlova – propozycja składająca się z trzech porcji lodów – dwóch kulek sorbetu z truskawek, oraz kulki lodów waniliowych. Deser udekorowany jest puszystą bitą śmietaną, polewą truskawkową, apetycznymi bezowymi języczkami oraz gwiazdką z bitej śmietany oraz dodatkiem świeżych truskawek. . Cena: 23,90 zł.

Deser truskawkowy – źródło smaku stanowi sorbet z truskawek, który przygotowywany jest wyłącznie z dojrzałych, polskich owoców. W połączeniu z lodami waniliowymi, bitą śmietaną i polewą truskawkową. Całości dopełnia rurka waflowa, wypiekana i ręcznie zwijana w pracowni cukierniczej. Cena: 18,90 zł.

Koktajl z truskawek – Cena: 14,90 zł.

Tartaletka z truskawkami – ciastko na bazie kruchego ciasta, wypełnione waniliowym kremem oraz udekorowane świeżymi truskawkami. Cena: 11,90 zł.

Oferta “Truskawki! Nareszcie!: obowiązuje od 20 maja do 13 czerwca we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan.

Źródło: Grycan

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 24.05.2023
Aktualizacja: 24.05.2023