Grzegorz Wieczorek panelistą XIV Forum Profit Hotel 2019

Udostępnij artykuł
Menadżer z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku usług, partner w firmie IWH – hotel to biznes, weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i portalu Horecanet.pl – XIV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2019. Zabierze głos w dyskusji pt.: „Gospodarowanie potencjałem – inwestowanie, modernizacje, trendy”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Grzegorz Wieczorek posiada doświadczenie w takich branżach jak telefonii mobilnej, security, prywatnej opieki medycznej oraz hospitality.

W ostatnim czasie związany ze spółką Chopin Airport Development (obecnie Polski Holding Hotelowy), do której należy pięć hoteli przylotniskowych – Courtyard by Marriott, Renaissance by Marriott oraz Hampton by Hilton na lotnisku Chopina w Warszawie, Hampton by Hilton na lotnisku Lecha Wałęsy w Gdańsku i Moxy by Marriott na lotnisku Katowice w Pyrzowicach, a także Best Western Hotel Jurata, obiekt o charakterze wypoczynkowym. Jako dyrektor operacyjny uczestniczył w pracach zespołu projektowego, którego zadaniem było usprawnienie działań związanych z budową hotelu Renaissance na lotnisku Chopina w Warszawie. W 2015 roku zespół doprowadził do podpisania nowej umowy franczyzowej z siecią Marriott International na Hotel Renaissance, a w efekcie prowadzonych rozmów uzyskano również podobny kontrakt na markę Moxy na lotnisku Katowice w Pyrzowicach.

We współpracy z dyrektorami hoteli odpowiadał za ich bieżące funkcjonowanie, łańcuchy dostaw i negocjacje umów z partnerami handlowymi oraz szeroko rozumiany obszar IT, w tym systemy rezerwacyjne, systemy telewizji hotelowej i internetu.

Intensywna współpraca z osobami bezpośrednio odpowiedzialnymi za rozwój sieci hotelowych Marriott International, Hilton Worldwide i Best Western pozwoliła mu poznać sposoby funkcjonowania tych organizacji oraz procesy związane z wprowadzaniem światowych marek hotelowych na polski rynek.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

Organizator – redakcja czasopisma Świat Hoteli oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, któremu towarzyszy ósma edycja bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – PROFIT HOTEL AWARS 2019 oraz trzecia edycja konkursu dla dostawców – SUPPLIER OF THE YEAR 2019.

W PROGRAMIE WYDARZENIA:
rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019.
To wszystko odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.10.2019
Aktualizacja: 20.02.2022